فال ابجد امروز پنجشنبه ۱۳ بهمن ماه ۱۴۰۱؛ به این قضیه بی‌تفاوت نباشید!

فال ابجد امروز پنجشنبه ۱۳ بهمن؛ فال ابجد یکی از فال‌های بسیار جالب است که بر اساس ۴ حرف الفبای فارسی انجام می‌شود. در این فال مشاهده می‌کنید که ۴ حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می‌شود.
کد خبر: ۱۲۰۹۱۹
بازدید : ۷۷۶۱
۱۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۸

فرادید| انسان‌ها همیشه به دنبال راهی برای فهمیدن آینده‌ی خود بوده اند؛ در ایران از قدیم الایام این عمل را با گرفتن انواع فال‌ها انجام می‌دهند.

به گزارش فرادید؛ فال حروف ابجد از جمله فال‌های قدیمی‌ای است که طرفداران خاص خودش را دارد. حروف اَبجَد، شیوه‌ای برای مرتب‌سازی حروف زبان عربی است که برپایه الفبای اولیه خط فنیقی، مرتب شده‌اند. گاهی این شیوه در شماره‌گذاری موارد یا صفحات به کار می‌رود.

از الفبای ابجد برای متناظر کردن اعداد و واژه‌ها نیز استفاده می‌شود. به این ترتیب که برای هر حرف واژه‌ای که بخواهند به عدد تبدیلش کنند، عدد متناظر را از جدول زیر برمی‌دارند و اعداد به دست‌آمده را جمع می‌زنند. برای نمونه در این روش، واژهٔ «علی» برابر با «۱۱۰» می‌شود همچنین «یاعلی» برابر با «۱۲۱» می‌باشد.

فال ابجد یکی از فال‌های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس ۴ حرف الفبای فارسی انجام می‌شود. در فال ابجد مشاهده می‌کنید که ۴ حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می‌شود. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می‌دهند.

برای فال حروف ابجد به هر ماه طالعی نسبت داده‌اند که اسامی این ماه‌ها به ترتیب عبارت هستند از:

حمل
ثور
جوزا
سرطان
اسد
سنبله
میزان
عقرب
قوس
جدی
دلو
حوت

در ادامه، فال ابجد امروز ۱۳ بهمن ماه را برای متولدین هر ماه آوردیم، با ما همراه باشید:

فروردین: ب آ آ
اگر از مرحمت خداوند ناامید شده اید و در سختی و مشکلات قرار دارید سعی کنید دوباره به او ایمان بیاورید و مطمئن باشید که بهترین‌ها را برایتان در نظر دارد. پولی به دستتان میرسد که از راه شرعی و قانونی به دست آمده پس در استفاده از آن شک و تردید نداشته باشید. شاید فردی شما را به بیراهه بکشاند، اما راه به جایی نمیبرد.

اردیبهشت: ب ب ب
مقصود نیکویی دارید و در این راه بخت و اقبال هم با شما یار خواهد بود پس تعلل نکنید و هر چه سریعتر به هدفی که دارید خودتان را برسانید. ممکن است ازدواج در پیش داشته باشید، اما رضایتی نسبت به آن نداشته باشید، مطمئن باشید که سعادت و خوشبختی فراوانی در انتظارتان است. در نمازهایتان کاهلی نکنید و به امور معنوی خود بپردازید تا زندگی به کامتان شود.

خرداد: ج ج د
هم‌اکنون بخت و اقبال با شما یار نیست پس بهتر است دست به کاری نزنید و صبر حوصله به خرج دهید. اگر می‌خواهید پولی به دست بیاورید باید تلاش بیشتری به خرج دهید و نسبت به این قضیه بی تفاوت نباشید. شخصی حرف‌هایی را به شما می‌زند که ممکن است کمی رنجیده خاطر شوید، اما به زودی همه چیز فراموش خواهد شد.

تیر: ج ب ج
نگران نباشید که به سعادت می‌رسید و دست به هر کاری که بزنید موفقیت‌های فراوانی برایتان به وجود خواهد آمد. اگر می‌خواهید به سعادت و خوشبختی برسید باید به حرف‌های بزرگتر‌ها گوش فرا دهید و نصیحت هایشان را آویزه گوشتان کنید. از روابط حرام پرهیز کنید که ممکن است از این راه بی آبرویی برای تان پدید بیاید.

مرداد: د ج آ
مقصود بدی دارید و متاسفانه از این راه هیچ موفقیتی برایتان نخواهد بود پس از آن صرف نظر کنید، شاید به دنبال کسب مال و سرمایه باشید، اما مطمئن باشید که از راه حرام نمی‌توانید به مقصودتان برسید. اهدافی دارید که رسیدن به آن برایتان بسیار دشوار است پس از آن صرفنظر کنید.

شهریور: آ آ د
مشکلاتی برای روابط عاشقانه شما به وجود آمده و کمی ناراحت و غمگین هستید، مطمئن باشید که فردی که این کار را با شما کرده خودش به سراغتان خواهد آمد. جشن و مهمانی در پیش دارید که بسیار شما را خوشحال خواهد کرد. اگر می‌خواهید به سعادت برسید باید کمی بیشتر تلاش کنید.

مهر: ج ج ج
طالعت روشن است. شما به سربلندی و موفقیت‌های بالایی دست پیدا خواهید کرد بهتر است در زندگیتان سپاسگزار نعمت‌های فراوان خداوند باشید تا بتوانید شادی و آرامش را در خود به وجود بیاورید، اگر قصد رفتن به سفری را دارید این سفر را بخوبی طی خواهید کرد.

آبان: ج آ آ
طالعت خوب است. امسال سال خوبی برایتان خواهد شد اگر آرزویی در دل خود دارید به آرزوهایتان دست پیدا خواهید کرد، و شادی و خوشبختی را در زندگی تان به وجود می‌آورید، اگر نیازمند مبلغ پولی هستید به زودی به دستتان خواهد رسید، و از تمام مشکلات زندگیتان رهایی پیدا خواهید کرد.

آذر: آ ب آ
طالعت خوب نیست. اهل فتنه و فتنه انگیزی‌های بیهوده نباشید، با این کارتان خودتان را به دردسر‌های خیلی زیادی مواجه می‌کنید و طالع تان را به نابودی و شکست می‌اندازید، سعی کنید؛ اگر باکسی خصومتی دارید بروید و این خصومت را از بین ببرید تا در امورات زندگی تان بتوانید خوشبختی و نشاط را در خود به وجود بیاورید.

دی: د ب آ
طالعت روشن است. به لطف خداوند گره از کارتان گشوده خواهد شد به زودی در زندگی‌تان گشایش ایجاد خواهد شد که شما از بند بیماری‌های خطرناک رها پیدا خواهید کرد و شادی و خوشبختی را در خود به وجود خواهید آورد، به زودی صاحب فرزندی میشوید که قدمش برایتان مبارک است.

بهمن: ب ج د
آینده خوبی در پیش رو دارید. اگر در زندگی خود همت کنید با موفقیت فاصله‌ای ندارید می‌توانید به هدف و خواسته‌های تان دست پیدا کنید سعی کنید؛ هیچ گاه بدگویی دیگران را در زندگی نکنید، چون روزی این بدگویی شما برملا خواهد شد و به دردسر‌های بزرگی در زندگی تان مواجه می‌شوید.

اسفند: د آ د
ممکن است به دردسر‌های خیلی زیادی در زندگی خود مواجه شوید باید دست از کار‌های نادرست بردارید، اگر قصد معاملات پولی و مالی را دارید سعی کنید؛ به انجام نرسانید تا ۴۰ روز دیگر گشایشی در زندگی شما ایجاد می‌شود پس بهتر است؛ صبور باشید و با عجله کار‌های تان را به انجام نرسانید.

برچسب ها: فال ابجد
نظرات بینندگان
آخرین اخبار
پیشنهاد ویژه