فال ابجد امروز جمعه ۱۴ بهمن ماه ۱۴۰۱؛ اوضاع زندگی رو به راه خواهد شد!

فال ابجد امروز جمعه ۱۴ بهمن ماه ۱۴۰۱؛ فال ابجد یکی از فال‌های بسیار جالب است که بر اساس ۴ حرف الفبای فارسی انجام می‌شود. در این فال مشاهده می‌کنید که ۴ حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می‌شود.
کد خبر: ۱۲۰۹۲۱
بازدید : ۲۲۵۲۲
۱۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۴

فرادید| انسان‌ها همیشه به دنبال راهی برای فهمیدن آینده‌ی خود بوده اند؛ در ایران از قدیم الایام این عمل را با گرفتن انواع فال‌ها انجام می‌دهند.

به گزارش فرادید؛ فال حروف ابجد از جمله فال‌های قدیمی‌ای است که طرفداران خاص خودش را دارد. حروف اَبجَد، شیوه‌ای برای مرتب‌سازی حروف زبان عربی است که برپایه الفبای اولیه خط فنیقی، مرتب شده‌اند. گاهی این شیوه در شماره‌گذاری موارد یا صفحات به کار می‌رود.

از الفبای ابجد برای متناظر کردن اعداد و واژه‌ها نیز استفاده می‌شود. به این ترتیب که برای هر حرف واژه‌ای که بخواهند به عدد تبدیلش کنند، عدد متناظر را از جدول زیر برمی‌دارند و اعداد به دست‌آمده را جمع می‌زنند. برای نمونه در این روش، واژهٔ «علی» برابر با «۱۱۰» می‌شود همچنین «یاعلی» برابر با «۱۲۱» می‌باشد.

فال ابجد یکی از فال‌های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس ۴ حرف الفبای فارسی انجام می‌شود. در فال ابجد مشاهده می‌کنید که ۴ حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می‌شود. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می‌دهند.

برای فال حروف ابجد به هر ماه طالعی نسبت داده‌اند که اسامی این ماه‌ها به ترتیب عبارت هستند از:

حمل
ثور
جوزا
سرطان
اسد
سنبله
میزان
عقرب
قوس
جدی
دلو
حوت

در ادامه، فال ابجد امروز ۱۴ بهمن ماه را برای متولدین هر ماه آوردیم، با ما همراه باشید:

فروردین: ب ب ب
طالعت خوب نیست. بر سر موضوعاتی با شخصی درگیر خواهید شد که برایتان مشکلات فراوانی در زندگی به وجود می‌آورد و شما را ناراحت و غمگین می‌کند، سعی کنید؛ دست از خصومت بر دارید که در آینده برایتان مشکلات فراوانی به وجود می‌آورد و شما را در زندگیتان شکست می‌دهد.

اردیبهشت: ب ج د
طالعت نیک است. به زودی اوضاع زندگی تان روبه‌رو خواهد شد و شما به آرامش و آسایش دست پیدا خواهید کرد، اگر قصد معاملات پولی و مالی را دارید بهتر است؛ با مشورت کردن با بزرگانتان به انجام برسانید تا با مشکلات بزرگی در زندگی خود روبه‌رو نشوید، بتوانید به خوشبختی و پیروزی دست پیدا کنید.

خرداد: آ ب آ
طالعت روشن است. در زندگی تان رزق و روزی حلال به دستتان خواهد رسید عاقبت روزگار به نفع شما خواهد بود، اگر قصد رفتن به سفر را دارید بهتر است؛ این سفر را راهی شوید که برایتان خوشایند دیده شده است موفقیت و سربلندی را در زندگی برایتان به وجود می‌آورد.

تیر: د ب آ
بخت و اقبال روشنی در پیش رو دارید به زودی شانس به شما رویی می‌آورد، و شما به آرامش و آسایش دست پیدا خواهید کرد ازدواجی در پیش رو دارید که برایتان مبارک است، شما را در زندگی به خوشبختی و نشاط می‌رساند و شادی و موفقیت را در زندگی برایتان به وجود می‌آورد.

مرداد: ج ب آ
طالعت نیکوست. به لطف خداوند اگر بیمار هستید از بند بیماری‌های خطرناکی رهایی پیدا خواهید کرد و شادی و خوشبختی را در زندگی تان به وجود می‌آورید، بهتر است؛ در زندگی برای خود صدقه‌ای بدهید تا از چشم زخم مردم در امان بمانید، و هیچ مشکلی در آینده برایتان به وجود نیاید.

شهریور: د د د
نیت خوب کرده اید. بهتر است؛ ناامیدی را در زندگی از خود دور کنید تا بتوانید در مسیر‌های درست زندگی راهی شوید، و شادی و نشاط را در خود به وجود بیاورید از شر بدخواهان در امان خواهید ماند و موفقیت و سربلندی را در خود به وجود می‌آورید، بهتر است؛ سپاسگزار نعمت‌های فراوان خداوند باشید و در راز و نیاز با او بپردازید.

مهر: آ آ د
طالعت روشن است. به لطف خداوند گره از کارتان باز خواهد شد و شما به سربلندی و موفقیت‌های بالایی در زندگیتان خواهید رسید، شخصی وارد زندگی تان می‌شود که تغییر و تحولات بسیار زیادی در شما ایجاد می‌کند، و شما را به آرامش و آسایش می‌رساند و خوشبختی را خیلی زود در زندگی تان به وجود می‌آورد.

آبان: آ د ج
طالعت خوب است. امسال سال فوق العاده عالی برای تان خواهد شد شما می‌توانید در مسیر‌های درست زندگی راهی شوید، و موفقیت را در خود به وجود بیاورید بهتر است؛ از غم و اندوه زندگی خودتان را رها کنید و به سمت انرژی‌های مثبت در حال حرکت باشید تا خوشبختی و نشاط به سراغتان بیاید.

آذر: ج ب ج
طالعت خوب نیست. ممکن است مشکلات سخت و دشواری در پیش رویی شما قرار بگیرد و برایتان شکست و ناامیدی را در زندگی به وجود بیاورد بهتر است؛ دست از کار‌های ناصواب بردارید تا با مشکلات پولی و مالی در زندگی خود روبه‌رو نشوید، و بتوانید خود را در زندگی به آرامش برسانید.

دی: آ ب ج
طالعت نیک است. تمام پستی بلندی‌های زندگی تان را عبور خواهید کرد، و به موفقیت‌های بالای دست پیدا می‌کنید شما فردی مهربان و دلسوزی هستید به زودی تمام هدف‌ها و خواسته‌های تان را عملی خواهید کرد، و در مسیر‌های خوشبختی گام برخواهد داشت.

بهمن: ج آ د
قصد و نیت پاکی در سرخود دارید به زودی به آرزو‌ها و خواسته‌های قلبی تان دست پیدا خواهید کرد، و شادی و نشاط را در زندگیتان به وجود می‌آورید بهتر است؛ در زندگی بیشتر مراقب خود باشید، چون شخصی می‌خواهد به شما صدمات بسیاری وارد کند و شما را به دردسر بیندازد.

اسفند: ب آ آ
طالعت خوب است. سعی کنید؛ در زندگیتان فرد شجاع قدرتمندی باشید تا خوشبختی و آرامش را در زندگیتان به دست بیاورید و خودتان را به آرامش و آسایش برسانید، از دوستان ناباب خود در زندگی دوری کنید، چون برایتان مشکلات فراوانی در زندگی به وجود می‌آورد، و شما را به دردسر‌های بزرگی مواجه می‌کند.

برچسب ها: فال ابجد
نظرات بینندگان
آخرین اخبار
پیشنهاد ویژه