قیمت ربع سکه پنجشنبه چهار اسفند ۱۴۰۱

ربع‌سکه بهار آزادی تا ظهر امروز پنجشنبه ۱۱ میلیون و ۲۰ هزار فروخته شد؛ ۵۰۰ هزار تومان بیشتر از دیروز و دقیقا یک میلیون بیشتر از هفته قبل!
کد خبر: ۱۲۳۸۶۳
بازدید : ۲۲۶
۰۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۷

قیمت ربع‌سکه بهار آزادی امروز پنجشنبه چهارم اسفند، تا ظهر نیم میلیون تومان افزایش پیدا کرد و برای اولین بار پا به محدوده ۱۱ میلیون گذاشت. در آخرین روز کاری هفته، هر قطعه ربع‌سکه بهار آزادی را معادل ۱۱ میلیون و ۲۰ هزار تومان فروختند درحالی که ربع‌سکه عصر دیروز با نرخ ۱۰ میلیون و ۵۲۰ هزار تومان به کار خود خاتمه داده بود.

به‌گزارش فرارو، قیمت امروز ربع سکه نسبت به هفته قبل دقیقا یک میلیون تومان بیشتر است. پنجشنبه قبلی، طلافروش‌ها و صراف‌ها نرخ فروش ربع‌سکه را ۱۰ میلیون و ۱۰ هزار تومان اعلام می‌کردند. عددی که کمترین سطح هفتگی ربع‌سکه به‌حساب می‌آید و طرف هفت روز تقریبا ۱۰ درصد به آن اضافه شده است.

قیمت امروز ربع‌سکه حالا بالاترین قیمت تاریخی این سکه محسوب می‌شود. تا امروز عدد ۱۰ میلیون و ۷۲۰ هزار تومان در روز دوشنبه اول اسفند را بالاترین قیمت تاریخی ربع‌سکه درنظر می‌گرفتیم و حالا بعد سه روز، شاهد خرید و فروش این سکه در کانال ۱۱ میلیون هستیم.

تغییر قیمت سکه ربع‌بهار آزادی در یک هفته گذشته

پنجشنبه 27 بهمن‌ شنبه 29 بهمن یکشنبه 30  بهمن دوشنبه اول اسفند سه‌شنبه دوم اسفند چهارشنبه سوم اسفند پنجشنبه چهارم اسفند
10 میلیون و 20 هزار تومان تعطیل رسمی 10 میلیون و 420 هزار تومان 10 میلیون و 720 هزار تومان 10 میلیون و 370 هزار تومان 10 میلیون و 520 هزار تومان 11 میلیون و 20 هزار تومان
برچسب ها: قیمت ربع سکه
نظرات بینندگان
آخرین اخبار
پیشنهاد ویژه