مرگ دردناک پیرمرد ویلچرنشین در خانه‌اش؛ کشف جسد با آثار خراشیدگی مقابل تلویزیون

جسد یک پیرمرد ویلچرنشین در خانه‌اش در تهران پای کارآگاهان جنایی را به پرونده باز کرد.
کد خبر: ۱۲۵۴۰۵
بازدید : ۲۹۷
۱۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۹

 سه‌‎شنبه شانزدهم اسفندماه امسال زن جوانی با همسایه پدرش در محله جنت‌آباد تماس گرفت و گفت: پدرم که به دلیل معلولیت ویلچرنشین است، چند ساعتی می‌شود جواب تلفنم را نمی‌دهد، به همین خاطر نگران هستم و از شما می‌خواهم تا به خانه او بروید.

بدین ترتیب همسایه‌ها راهی خانه مرد معلول شدند اما هر چقدر زنگ درب را زدند به نتیجه‌ای نرسیدند و موضوع را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش کردند.

با اعلام این خبر، ماموران کلانتری ۱۳۸ جنت‌آباد، امدادگران اورژانس و عوامل آتش‌نشانی پای در ساختمان گذاشتند و پس از باز کردن درب خانه با دستور وحید ناصری بازپرس ویژه قتل عمد شعبه چهارم دادسرای امور جنایی با جسد مرد معلولی که به طرز مشکوکی فوت کرده بود مواجه شدند که آثار خراشیدگی روی بدن او مشهود بود.

تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت، متوفی روی ویلچر خود مشغول مشاهده تلویزیون بوده که روی زمین افتاده و به دلایل نامشخصی فوت کرده است همچنین همسایه‌ها چند ساعتی می‌شد که او را طبق روال هر روز در محوطه ندیده بودند.

بررسی‌های تخصصی تیم تشخیص هویت پلیس آگاهی نشان می‌داد، به دلیل قفل بودن درب از داخل، کوچک بودن پنجره‌ها و دلایل دیگر، فرد غریبه‌ای وارد خانه نشده و مرد معلول دچار حادثه‌ای مرگبار شده است.

با این حال، کارآگاهان در نخستین گام دوربین‌های مداربسته اطراف خانه متوفی را هدف بازبینی قرار دادند و اقدامات پلیسی را برای روشن شدن زوایای پنهان این حادثه کلید زدند.

با دستور بازپرس ویژه قتل عمد شعبه چهارم دادسرای امور جنایی، جسد متوفی برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات در رابطه با این پرونده ادامه دارد.

برچسب ها: قتل
نظرات بینندگان
آخرین اخبار
پیشنهاد ویژه