تست چالش برانگیز که فقط افراد تیزبین پاسخ درست می‌دهند!

۱۱ثانیه فرصت دارید تا همسر پیرمرد را پیدا کنید
کد خبر: ۱۲۵۷۱۹
بازدید : ۶۱۷
۲۰ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۴

با نگاه به تصویر چالش برانگیز در ۱۱ ثانیه همسر پیرمرد را با تمرکز و مهارت بینایی خود پیدا کنید! هرچند اگر به تصویر نگاه کنید، شاید بگویید هیچ زنی آن اطراف نیست، اما خوب همین مسئله حل آزمون بینایی همسر پیرمرد را چالش برانگیز کرده است.

آیا دوست دارید چهره‌های پنهان درون تصاویر توهمات نوری مانند آزمون بینایی همسر پیرمرد را پیدا کنید؟ پس این یکی نیز مورد علاقه شما خواهد بود! توهم نوری تصویری است که ذهن را گمراه می‌کند، کاملا جذاب است و راه گم کن.

بیشتر مواقع این نقاشی ها، اشیاء و تصاویر هستند که مغز شما را به چالش می‌کشند. درست مانند آزمون بینایی همسر پیرمرد که از شما می‌خواهد با تمرکز و مهارت بینایی خود همسر این پیرمرد را پیدا کنید!

تصویر فوق یک پازل فوق العاده پیچیده است که برای تمرین ذهنی کودکان و بزرگسالان طراحی شده است. این توهم نوری تصویری را نشان می‌دهد که در آن پیرمردی در مزرعه به دنبال همسرش می‌گردد و از شما برای پیدا کردن آن کمک می‌خواهد.

همسر او یک جایی در این تصویر مخفی شده است کمی دقت کنید حتما ردپایی از او پیدا خواهید کرد. فراموش نکنید شما فقط ۱۱ ثانیه فرصت دارید او را پیدا کنید.

بیایید از حالا ۱۱ ثانیه را با هم بشماریم!

۱۱،

۱۰،

۹،

۸،

۷،

۶،

۵،

۴،

۳،

۲،

۱

جواب

اگر موفق به پیدا کردن همسر او شده اید، به شما تبریک می‌گوییم، در غیر آن بهتر است به پایین صفحه نگاه کنید. ما او را به شما نشان خواهیم داد. هرچند ممکن است هنوز هم تشخیص او مشکل باشد، اما خوب او رو به روی چشمان شما است. کافی است از نزدیک به تصویر نگاه کنید، حتما او را می‌بینید که در حال نگاه کردن به پیرمرد است.

برای پیدا کردن چهره پیرزن باید تصویر را وارونه کنید. بله او آن پایین کنار پای پیرمرد زیر بوته‌ها پنهان شده است.

پاسخ معما

منبع: خبر فوری

برچسب ها: معمای تصویری
آخرین اخبار
پیشنهاد ویژه