(تصاویر) هاوال اچ ۵ جدید؛ شاسی بلند درشت اندام با قلبی ضعیف!

پیشرانه بنزینی خود به ۲ مدل ۱۹۵ و ۲۲۰ اسب بخاری تقسیم می‌شود. پیشرانه دیزل نیز ۱۶۵ اسب بخار خروجی دارد. سامانه تمام چرخ محرک به عنوان آپشن ارائه می‌شود.
کد خبر: ۱۲۵۹۴۶
بازدید : ۲۶۸
۲۲ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۱

هاوال اچ ۵ خودرویی است که توسط گریت وال چین از سال ۲۰۱۰ تا ۲۰۲۰ تولید شد و اکنون مدل ۲۰۲۳ آن بار دیگر وارد لیست محصولات کمپانی مذکور شده است.

هاوال اچ ۵ جدید یک شاسی بلند فول سایز است که در سه ماهه پایانی سال جاری میلادی روانه بازار خواهد شد. خودرو از منظر ابعاد برابر با ۵۱۹۰ میلیمتر در طول، ۱۹۰۵ میلیمتر در عرض و ۱۸۳۵ میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. فاصله بین محور‌ها نیز ۳۱۴۰ میلیمتر است.

اطلاعات دقیق این خودرو منتشر نشده، اما با توجه به تصاویر، شاسی بلندی را مشاهده می‌کنید که در قسمت دماغه به طور سنگین از عناصر کرومی استفاده کرده تا حس یک محصول لوکس و باکیفیت را منتقل کند. الگوی طراحی چراغ‌ها و جلوپنجره ذهن مخاطب را فورا به سمت وانت‌های درشت اندام آمریکایی متوجه می‌سازد.

حالت گلگیر‌ها و برجستگی آن‌ها نیز رونوشتی از محصولات روز بازار جهانی است. نکته عجیب استفاده از رینگ‌های ۱۷ و ۱۸ اینچی (آپشن) برای خودرویی در چنین ابعادی است! در بخش پیشرانه ۲ آپشن پیش روی مشتریان قرار می‌گرید که شامل تریم‌های ۲ لیتری توربو بنزینی و دیزل است. هر دو مدل با جعبه دنده ۸ سرعته اتوماتیک ارائه می‌شوند. پیشرانه بنزینی خود به ۲ مدل ۱۹۵ و ۲۲۰ اسب بخاری تقسیم می‌شود. پیشرانه دیزل نیز ۱۶۵ اسب بخار خروجی دارد. سامانه تمام چرخ محرک به عنوان آپشن ارائه می‌شود.

با توجه به تصاویر موجود، در کابین از ۲ نمایشگر دیجیتال برای تنظیمات سیستم سرگرمی و اطلاعات کیلومتر پشت فرمان استفاده شده است. عناصر کرومی در کنسول اصلی نیز حضوری فعال دارند. در این تصاویر، شارژر بی سیم نیز قابل مشاهده است. در مجموع هاوال اچ ۵ جدید را نمی‌توان یک گزینه جذاب میان چینی‌های روز دانست به خصوص با این ابعاد و پیشرانه‌ای که برای جابجایی آن چندان قدرتمند به نظر نمی‌رسد.

نظرات بینندگان
آخرین اخبار
پیشنهاد ویژه