تصاویر لو رفته از آیفون 7

تصاویر لو رفته از آیفون 7

کد خبر: ۱۳۸۱۰
بازدید : ۲۸۳۰
۲۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۷
یک تصویر از قاب پشتی گوشی آیفون که گفته می‌شود متعلق به آیفون 7 است پخش شده. تصویری از خارج و داخل این قاب از صفحه‌نمایش یک کامپیوتر گرفته شده است و به نظر می‌رسد که محل گرفتن عکس Catcher Technologies که شرکتی تایوانی برای تولید قاب‌هایی از جنس آلومینیوم و منیزیم برای نوت‌بوک، گوشی و دوربین‌هاست باشد.

درز تصویر قاب پشتی آیفون 7

به گزارش فارنت، این شرکت برای اپل هم قاب تولید می‌کند. همان‌طور که در تصویر می‌بینید، به جای دوربین برجسته‌ای که در آیفون 6 و آیفون 6اس شاهد بودیم، از موادی مشکی‌رنگ دور دوربین استفاده شده است. برای توصیف دوربین قبلی از «اندک برآمدگی بیرون زده» استفاده می‌شد.

درز تصویر قاب پشتی آیفون 7

تغییرات دیگر شامل حذف خطوط آنتن در قاب پشتی است و همان‌طور که انتظار می‌رفت جای جک هدفون هم حذف شده. منبع این عکس‌ها می‌گوید که قاب گوشی جدید، نسبت به قاب آیفون 6اس نازک‌تر شده است.

درز تصویر قاب پشتی آیفون 7

تا رونمایی از آیفون 7 در حدود یک سال و نیم زمان باقی مانده و این یعنی هنوز نباید صحت این عکس را چندان باور کنیم. به‌هرحال در 11 فروردین 93 هم تصاویری از آیفون 6 توسط یکی از کارکنان شرکت Foxconn که یک شرکت تایوانی دیگر است، پخش شده بود و مشخص شد که عکس‌ها درست بوده‌اند. در بالا در کنار عکس‌ پخش‌شده، یک رندر از قاب پشتی آیفون که توسط هنرمندی درست شده را هم مشاهده می‌کنید.
برچسب ها: آیفون تصاویر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین
اول مرغ بود یا تخم مرغ؟
پاسخ علمی به یک سوال فلسفی؛

اول مرغ بود یا تخم مرغ؟

تصاویر/ روس‌ها ۱۵۰ سال پیش این شکلی بودند
پُرتره‌های قرن ۱۹ سن پترزبورگ

تصاویر/ روس‌ها ۱۵۰ سال پیش این شکلی بودند