عکس/ حمله قورباغه‌ها به یک اتومبیل در تهران

عکس/ حمله قورباغه‌ها به یک اتومبیل در تهران

کد خبر: ۱۴۰۱۱
بازدید : ۱۴۲۲
۲۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۰
این روزها در آستانه سال نو فضای شهر تهران حال و هوایی هنری به خود گرفته است. سازمان زیباسازی شهر تهران با برپایی رویداد "بهارستان" هنر را به میان مردم آورده تا در راستای فعالیت‌های خود پیوند هنرمند و شهروندان را رقم بزند.به گزارش هنرآنلاین، 
در این رویداد می‌‍توان آثار هنری متفاوتی را دید که توجه بسیاری از شهروندان را به خود جلب کرده است. یکی از این آثار قابل توجه اثر فرزانه بهرام نوری که در بخش مجسمه و هنرهای محیطی رویداد "بهارستان" حضور دارد.

این هنرمند درباره اثر خود گفت: این اثر شامل یک سری قورباغه است که دارند برمی‌گردند از ماشینی که آنها را حمل می‌کند، به حوضچه‌ای که نماد تمامیت طبیعت است. این قورباغه‌ها از ورقه آهن ساخته شده‌اند و به گونه‌ای این اثر در جهت حمایت از محیط زیست است. ابعاد اثر طبیعی است و در زیر پل همت در خیابان ولیعصر نصب شده است که حوضچه‌ای دارد با دو طرف پله و این قورباغه‌ها در آنجا تعبیه شده‌اند.

لازم به یادآوری است، رویداد هنری "بهارستان" (سالانه هنرهای شهری بهار تهران) در بخش‌های مجسمه، هنرهای محیطی، گرافیک، نقاشی دیواری و تخم‌مرغ‌های نوروزی همزمان با ایام نوروز 1395 در تهران برگزار می‌شود و تا پایان فروردین ماه آثار آن در سطح شهر در معرض دید علاقمندان قرار خواهد داشت.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین