خاله اون در نیویورک خشکشویی دارد!

خاله اون در نیویورک خشکشویی دارد!

خاله رهبر کره شمالی پس از ترک کشورش در سال 1998 به صورت ناشناس در نیویورک زندگی می‌کند و یک خشکشویی دارد.
کد خبر: ۱۸۱۴۵
بازدید : ۶۵۳
۰۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۹
خاله رهبر کره شمالی پس از ترک کشورش در سال 1998 به صورت ناشناس در نیویورک زندگی می‌کند و یک خشکشویی دارد.

به گزارش ایسنا، روزنامه واشنگتن پست نوشت، "کو یونگ سوک" خاله کیم جونگ اون،‌ رهبر جوان کره شمالی است که به همراه همسر و سه فرزندش در آمریکا ساکن است و در نیویورک یک خشکشویی دارد و با نام‌های ساختگی در این کشور زندگی می‌کنند.

این زوج برای نگهداری و مراقبت از اعضای خانواده حزب حاکم کره شمالی شامل خود کیم جونگ اون که در سوییس مشغول تحصیل بودند، به این کشور رفتند و پس از آن به آمریکا فرار کردند.

این زن درباره خواهرزاده‌اش که اکنون رهبری کره شمالی را برعهده دارد، گفته: "او فرد مشکل‌سازی نبود اما کم حوصله و بی طاقت بود. زمانیکه مادرش می‌گفت زیاد بازی نکن و به درست برس، بجای آنکه جواب دهد یا کاری کند که بچه‌های دیگر می‌کردند، دست به اعتصاب غذا می‌زد! کیم جونگ اون متولد 1984 است یعنی زمانی که پدرش در سال 2011 درگذشت او تنها 27 سال داشت نه 33 یا 34 که قبلا گفته شد."

خاله رهبر کره شمالی به واشنگتن پست گفت: پسرم نیز متولد 1984 است و این دو در کودکی همبازی بودند. من پوشک آنها را عوض می‌کردم. بازی مورد علاقه خواهرزاده‌ام بسکتبال بود. او به شدت به این بازی علاقه داشت و حتی با توپ بسکتبال می‌خوابید. او از سال 1992 می‌دانست که رهبر کره شمالی می‌شود. در هشت سالگی یک یونیفورم متعلق به ژنرال‌ها را به وی هدیه دادند.

مشخص نیست که چرا خاله کیم جونگ اون به آمریکا فرار کرده است. وی و همسرش به سفارت آمریکا در برن،‌ سوییس رفته و سپس به آمریکا فرار کردند.

اسامی جدید این خانواده در نیویورک از سوی واشنگتن پست فاش نشده است. فرزندان این زوج در آمریکا تحصیل کرده و حالا شاغل هستند.

اگرچه این زوج با کمک سیا تجارتی را در آمریکا برای خود دست و پا کردند و همچنان با سیا همکاری می‌کنند اما شوهرخاله کیم جونگ اون می‌گوید که خیانتی را مرتکب نشده است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین