گرانترین طلاق‌های تاریخ

گرانترین طلاق‌های تاریخ

جانی دپ و امبر هرد در آستانه پیوستن به فهرست بلندبالای افراد مشهور طلاق گرفته هستد. طلاق این دو اما بسیار گران تمام خواهد شد!
کد خبر: ۱۸۵۱۱
بازدید : ۸۵۰۵
۱۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۳
فرادید| جانی دپ و امبر هرد در آستانه پیوستن به فهرست بلندبالای افراد مشهور طلاق گرفته هستد. طلاق این دو اما بسیار گران تمام خواهد شد!
 
به گزارش فرادید به نقل از ایندیپندنت،
امبر هرد، 30 ساله، قرار است تنها پس از 15 ماه ازدواج از جانی دپ، 52 ساله، طلاق بگیرد. ارزش خالص دارایی‌های جانی دپ، بازیگر مشهور هالیوود، تا حدود 400 میلیون دلار تخمین زده شده است. این در حالی است که ارزش خالص دارایی‌های خانم هرد بین 4.5 تا 9 میلیون دلار خواهد بود.
 
بر اساس قوانین کالیفرنیا، خانم هرد صاحب بیش از نیمی از ثروت افزوده شده در دوران ازدواج با جانی دپ خواهد شد. البته قوانین این ایالت «دارایی‌های مجزا» را به رسمیت می‌شناسد؛ بدان معنا که نیازی نیست افراد دارایی‌های پیش از ازدواجشان را هنگام طلاق تقسیم کنند. کارشناسان حقوقی بر این باورند که خانم هرد می‌تواند به اندازه 20 میلیون از ثروت جانی دپ را ادعا کند.
 
از جمله طلاق‌های گران‌‎قیمت تاریخ در دنیای شهرت می‌توان به طلاق رومان و ایرینا آبراموویچ (مالک باشگاه چلسی)، برنی و اسلاویکا اکلستون، میک جگر (خواننده گروه رولینگ استون) و جری هال اشاره کرد.

گرانترین طلاق‌های تاریخ

گرانترین طلاق‌های تاریخ

گرانترین طلاق‌های تاریخ

گرانترین طلاق‌های تاریخ

منبع: Independent
ترجمه: وبسایت فرادید


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین