تجاوز گروهی به دختر جوان در مزارع ورامین!

تجاوز گروهی به دختر جوان در مزارع ورامین!

رسیدگی به پرونده دختر جوانی که ساده دلانه و در پی اغفال صاحبکارش به بیابان‌های حاشیه شهر ورامین کشانده شده و از سوی 9 گرگ صفت مورد تعرض قرار گرفته بود از صبح دیروز آغاز شد.
کد خبر: ۲۲۰۰۳
بازدید : ۲۷۶۹۴
۲۸ تير ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۶
رسیدگی به پرونده دختر جوانی که ساده دلانه و در پی اغفال صاحبکارش به بیابان‌های حاشیه شهر ورامین کشانده شده و از سوی 9 گرگ صفت مورد تعرض قرار گرفته بود از صبح دیروز آغاز شد.
 
به‌ گزارش ایران، با گذشت چند ماه از این واقعه تاکنون فقط چهار نفر از متجاوزان تحت تعقیب قرار گرفته‌اند که پرونده‌شان برای محاکمه در شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران در حال رسیدگی است.
 
براساس گزارش پلیس، دختر 25 ساله‌ای به‌نام مریم اواسط مهر سال گذشته با مراجعه به اداره آگاهی ورامین گفت: «من در یک کارگاه تولیدی مشغول کار هستم، صاحبکارم «فرید» که مردی 40 ساله است به‌من وعده داده بود با مشارکت هم مغازه‌ای برای فروش پوشاک افتتاح می‌کنیم. این مرد روز گذشته مرا سوار ماشینش کرد تا به محل خرید لباس‌ها برویم، اما به‌جای مرکز خرید و فروش لباس، سر از مزارع ورامین درآوردیم. چند لحظه پس از آنکه فرید ماشینش را در محل خلوتی نگه داشت ناگهان چند جوان شرور هجوم آوردند و با زور و تهدید به من تعرض کردند. پس از آنکه از این مهلکه فرار کردم فقط وحشت داشتم اگر والدینم متوجه ماجرا بشوند مرگم حتمی خواهد بود.
 
از ترس شب تا صبح خوابم نبرد تا اینکه روز بعد به ناچار خودم را به آگاهی رساندم تا ماجرای وحشتناکی را که بر سرم آمده است شرح بدهم.» این دختر پس از شرح ماجرا به افسر آگاهی گفت: «این راز بین من و پلیس بماند و اگر خانواده‌ام بفهمند مرا زنده نمی‌گذارند.»
 
کارآگاهان پس از شنیدن آنچه بر سر این دختر آمده بود پی بردند تلفن همراهش توسط تبهکاران به سرقت رفته است. آنها با ردیابی این تلفن مخفیگاه 4 نفر از متجاوزان را شناسایی کردند و آنها را به دام انداختند. جست‌وجو برای دستگیری بقیه متهمان نیز ادامه دارد.
 
صاحبکار مریم نیز که از سادگی این دختر سوءاستفاده کرده قرار است تحت محاکمه قرار گیرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۱۸
غیر قابل انتشار: ۱
ناشناس
United States
۱۱:۲۵ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۸
49
9
این دختر پس از شرح ماجرا به افسر آگاهی گفت: «این راز بین من و پلیس بماند و اگر خانواده‌ام بفهمند مرا زنده نمی‌گذارند.» حالا این راز برملا شده. پس چه جوری این راز فاش شده
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۸ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۸
43
6
حالا همه اونها به اعدام محکوم خواهند شد تا درس عبرتی برای دیگران شود اما میدانیم درس عبرت نشده همانطور که تجربه این موضوع را ثابت کرده
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۲ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۸
51
1
چرا برای مجازات این کارفرما های شطان صفت کاری نمی شود مشکل محدود به این موارد نمی شود در بخش خصوصی زنان و دختران مردم امنیت ندارند چرا با تشدید نظارات و تعیین مجازات بیشتر و آموزش دختران و زنان ساده دل در جهت مبارزه با این پدیده شوم نیستند.
برف
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۸
44
62
کدام سادگی؟وقتی یه دخترجرات میکنه تنهایی سوارماشین یه غریبه میشه که دیگه ساده نیست
از میان اخبار
نگاه