بازداشت عده‌ای از معترضان در مقابل سفارت انگلیس

بازداشت عده‌ای از معترضان در مقابل سفارت انگلیس

ان عصر امروز در اعتراض به بازگشایی سفارت انگلیس در مقابل این سفارتخانه تجمع کردند و نیروی انتظامی تعدادی از آنان را بازداشت کرد.
کد خبر: ۲۹۴۹
بازدید : ۱۵۴۹
۰۱ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۸:۱۶
جمعی از دلواپسان عصر امروز در اعتراض به بازگشایی سفارت انگلیس در مقابل این سفارتخانه تجمع کردند و نیروی انتظامی تعدادی از آنان را بازداشت کرد.
 
به گزارش فارس، در پی بازگشایی سفارت انگلیس در ایران تعدادی از دلواپسان، عصر امروز با تجمع در مقابل سفارت انگلیس اعتراض خود را نسبت به بازگشایی این سفارت اعلام کردند.
 
معترضان عصر امروز در حالی که تدابیر شدید امنیتی در مقابل سفارت انگلیس برقرار بود تجمع خود را آغاز کردند و نیروی انتظامی تعدادی از  معترضان و تعدادی از عکاسان و خبرنگاران از جمله عکاس و خبرنگار فارس را که برای پوشش این تجمع حاضر بودند، بازداشت کرد.
 
«مرگ بر انگلیس»،«مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر سازشکار» و «خمینی شاهد باش ما اعتراض کردیم» از جمله شعارهایی بود که در مقابل سفارتخانه‌ سر داده شد.
 
حامد اسماعیلی، مهدی روح‌اللهی، علیرضا دهقانی و میلاد چاردولی از دانشجویان دانشگاه امیرکبیر هستند که در تجمع امروز بازداشت شدند.
 
لازم به ذکر است نیروی انتظامی و مأموران امنیتی از صبح امروز در مقابل سفارت انگلیس حاضر شده و هم اکنون نیز اجازه ورود کسی را به خیابان فردوسی و محدوده سفارت انگلیس نمی‌دهند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین