با چند تومان می‌توان بازیگر شد؟

با چند تومان می‌توان بازیگر شد؟

تنها بازیگرانی که مشهور هستند درآمدهای میلیونی دارند و در سال‌های اولیه ورود به این هنر باید هزینه کرد.
کد خبر: ۲۹۷۸
بازدید : ۱۰۳۹
۰۲ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۳
تنها بازیگرانی که مشهور هستند درآمدهای میلیونی دارند و در سال‌های اولیه ورود به این هنر باید هزینه کرد.
 
به گزارش اقتصاد نیوز، بازیگری یکی از شغل‌هایی است که به گفته تعدادی از آنها، تنها در صورت شهرت درآمد بالا دارد و در غیر این صورت درآمد خاصی برای کسانی‌ که می‌خواهند به تازگی وارد این عرصه شوند ندارد.
 
بیشتر آگهی‌هایی که جهت استخدام بازیگر منتشر می‌شود، موسسه‌های آموزش بازیگری هستنند که 10 هزار تومان تا 15 هزار تومان هزینه بابت مشاوره و تست دریافت می‌کنند، هزینه کلاس‌های آموزشی هنر بازیگری نیز از 250 هزار تومان تا یک میلیون 600 هزار تومان است.

یک مشاور بازیگری  می‌گوید: این موسسه با یکی از کارگردان‌های به نام کار می‌کند و سازنده چندین فیلم سینمایی بوده و برای ثبت نام در این کلاس‌ها دو قطعه عکس به همراه کپی شناسنامه و کارت ملی نیاز است و نمی‌توان به این هنر به چشم شغل نگاه کرد، زیرا هیچ درآمدی ندارد.
 
مسوولی در یکی دیگر از موسسه‌ها عنوان کرد: ثبت نام در موسسه بستگی به استعداد فرد دارد و برای تست 10 هزار تومان هزینه ثبت نام دریافت می‌شود و پس از تعیین سطح در کلاس‌ها شرکت کرده و هزینه ثبت نام در کلاس‌ها 250 هزار تومان تا 800 هزار تومان است.همچنین پس از اتمام کلاس‌ها برای شرکت در سریال‌ها و آگهی‌های بازرگانی از طریق موسسه معرفی می‌شوند.
 
مسوولی دیگر در یک موسسه می‌گوید: این موسسه جهت کلاس‌های شش ماهه یک میلیون و 600 هزار تومان دریافت می‌کند.

با تماس گرفتن با برخی موسسات نیز صدای ضبط شده‌ای شنیده می‌شود، که پس از معرفی آموزشگاه و آدرس آن می‌گوید حتما باید برای تست حضوری به موسسه مراجعه کرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین