مرگ نوزاد 7 ماهه در شیرخوارگاه آمنه

مرگ نوزاد 7 ماهه در شیرخوارگاه آمنه

پسر هفت ماهه، قربانی بازی خشن کودک چهار ساله‌ای در شیرخوارگاه آمنه شد.
کد خبر: ۳۱۲۰
بازدید : ۱۳۴۸
۰۶ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۷
پسر هفت ماهه، قربانی بازی خشن کودک چهار ساله‌ای در شیرخوارگاه آمنه شد.
 
روزنامه ایران نوشت: این حادثه تلخ که غم و ماتم به جان همه پرستاران زحمتکش شیرخوارگاه آمنه انداخته است، روز شنبه 24 مردادماه رخ داد.
 
امیرعباس هفت ماهه پدر و مادری افیونی داشت که به خاطر نداشتن شرایط نگهداری از این کودک وی را پس از طی مراحل قانونی تحویل شیرخوارگاه آمنه سپرده بودند.
 
این نوزاد تحت نگهداری پرستاران شیرخوارگاه آمنه بود تا اینکه روز شنبه 24 مردادماه پسر چهار ساله‌ای دور از چشم پرستاران بازی خشنی کرد و همه را به شوک انداخت.
 
امیرعباس کوچولو که نیمه‌جان بود، خیلی زود به بیمارستان مفید انتقال یافت و تحت معاینات پزشکی قرار گرفت. با وجود تلاش تیم پزشکی برای نجات جان این کودک، وی تسلیم مرگ تلخ شد و برای همیشه آرمید.
 
از سوی دیگر ماجرای این حادثه به پدر و مادر پسربچه و مقام قضایی گزارش شد و به گفته معاون اجتماعی سازمان بهزیستی، قاضی در حال پیگیری این پرونده است.
 
بر اساس این گزارش، از روز وقوع این حادثه پرستاران شیرخوارگاه آمنه که رابطه عاطفی عمیقی با امیرعباس کوچولو برقرار کرده بودند، بسیار غم‌زده و ناراحت هستند. این گزارش حاکی است جسد پسربچه به پدر و مادرش تحویل داده شد تا به خاک سپرده شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین