سرقت با سوء استفاده از عنوان پلیس!

سرقت با سوء استفاده از عنوان پلیس!

فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر از دستگیری سارق مأمور نما در این شهر خبر داد.
کد خبر: ۳۱۷۱
بازدید : ۷۱۶
۰۷ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۰
فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر از دستگیری سارق مأمور نما در این شهر خبر داد.
 
سرهنگ ابراهیم حسن آبادی در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: در پی تماس یکی از شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی110 مبنی بر سرقت فردی ناشناس از وی در اسلامشهر مأموران در محل حاضر شده و مشخص شد که سارق با یک دستگاه خودروی پراید خود را به عنوان مامور انتظامی معرفی و اقدام به بازرسی بدنی از مالباخته کرده است.
 
وی با بیان اینکه متهم در ادامه اقدام به سرقت وجه نقد و مدارک این فرد کرده بود، تصریح کرد: بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت و با راهنمایی مالباخته مشخصات سارق به دست آمده و به واحدهای گشتی اعلام شد.
 
حسن آبادی افزود: تلاش ماموران انتظامی برای دستگیری سارق آغاز شد تا اینکه شب گذشته ماموران کلانتری 13 گلدسته به خودرویی با مشخصات اعلامی مشکوک شده و پس از توقیف آن موفق به دستگیری سارق در یکی از شهرک های اسلامشهر شدند.
 
فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر با اشاره به دستگیری متهم خاطرنشان کرد: متهم به نام "غ-ف" در بازجویی‌های پلیس به پنج فقره اخاذی از شهروندان اعتراف کرد.
 
وی افزود: همچنین در بازرسی از وی یک دستگاه بی سیم قلابی، یک عدد باطوم، گاز اشک آور و مقداری وجه نقد از داخل خودروی کشف و ضبط شد.
 
حسن آبادی با بیان اینکه سارق پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شد، به شهروندان توصیه کرد: در صورت مواجهه با افراد مشکوک که خود را مامور سازمان های دولتی معرفی می کنند، حتماً از آنها کارت شناسایی معتبر بخواهند و قبل از شناسایی و احراز هویت و مامور بودن آنها، از هر گونه همکاری با آنان خودداری کرده و مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه