تعجب داویدز از شکم ستاره‌های ایران!

تعجب داویدز از شکم ستاره‌های ایران!

در جریان بازی خیریه ستاره‌های ایران و جهان که با نتیجه 3 بر صفر به سود ستاره‌های جهان تمام شد، اتفاق جالبی رخ داد.
کد خبر: ۳۲۷۵
بازدید : ۳۶۵۰
۰۹ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۴
در جریان بازی خیریه ستاره‌های ایران و جهان که با نتیجه 3 بر صفر به سود ستاره‌های جهان تمام شد، اتفاق جالبی رخ داد.
 
به گزارش ورزش سه، ستاره هلندی فوتبال جهان در دهه گذشته وقتی فهمید برخی بازنشسته‌های فوتبال ایران با این شکم‌های گنده و اضافه وزن فاحش، سرمربی و مربی حرفه‌ای در لیگ برتر ایران هستند، متعجب شد!
 
ادگار داویدز در یک صحنه که بازی متوقف شده بود، از میشل سالگادو پرسید: بازیکنان ایران چند سال است که فوتبال بازی نمی‌کنند و از فوتبال دور هستند که تا این حد اضافه وزن دارند؟
 
سالگادو وقتی در جواب همبازی‌اش گفت که هیچ کدام از این بازیکنانی که شکم گنده کرده‌اند، از فوتبال دور نیستند و اغلب آنها در فوتبال حرفه‌ای ایران مربیگری می‌کنند و سرمربی یا مربی تیم‌های لیگ برتر ایران هستند، داویدز باور نکرد و گفت امکان ندارد این آدم‌ها با این شکم‌های گنده سرمربی یا مربی باشند.
 
این حرف داویدز باعث شد سالگادو جواد نکونام و کریم باقری را شاهد بگیرد و از آنها بخواهد آمار مربیانی که در ترکیب ایران بازی می‌کنند را به داویدز بدهند. داویدز وقتی به اصل ماجرا پی برد، لبخندی زد و گفت: شما واقعا با این شکم مربیگری هم می‌کنید؟ عالی است واقعا! شما اگر در اروپا باشید، برای سرمربی شدن اول باید اضافه وزن خود را از بین ببرید.
 
همین شد که بعد از بازی، منصوریان، استیلی، گل‌محمدی و چند نفر دیگر با هم قرار گذاشتند تمرین کنند تا مثل ستاره‌های خارجی اضافه‌وزن نداشته باشند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین