محبوس شدن 15 آتش نشان در پلاسکو
چمران:

محبوس شدن 15 آتش نشان در پلاسکو

رئیس شورای شهر تهران با اشاره به محبوس شدن 15 آتش نشان در پلاسکو ، از بازنمایی تجهیزات آتش نشانی خبر داد.
کد خبر: ۳۲۷۶۱
بازدید : ۶۹۳
۰۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۲
رئیس شورای شهر تهران با اشاره به محبوس شدن 15 آتش نشان در پلاسکو ، از بازنمایی تجهیزات آتش نشانی خبر داد.
 
به گزارش ایسنا، مهدی چمران ظهر امروز در حاشیه جلسه فوق‌العاده شورای شهر تهران که در پاساژ مجاور آوار پلاسکو برگزار شد با بیان اینکه این جلسه با حضور حداکثری اعضای شورای شهر برگزار شد، گفت: همه اعضا در این جلسه حضور داشتند  و این جلسه از ساعت 8 صبح امروز آغاز شد.
 
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و معاونین شهردار در خصوص این حادثه گزارشات خود را اعلام کردند.
 
وی با بیان اینکه در این جلسه از مدیرعامل آتش نشانی درخواست کردیم آمار دقیق از تجهیزاتشان که در این حادثه دچار صدمه شده ارائه دهد گفت: در گزارش‌شان آمده است که نردبان 55 متری و تعدادی از لوازم جانبی نیاز به بازسازی دارند و از آنها خواستیم تا فردا به ما لیست تجهیزات مورد نیازشان را بدهند تا آن را تامین کنیم.
 
وی با بیان اینکه تجهیزات شهرداری تهران خاص است و تنها تعدادی از کلانشهرها این تجهیزات را دارند گفت: باید تمهیداتی اندیشیده شود تا در مدت زمان کوتاه این تجهیزات جایگزین شوند.
 
چمران با درخواست اینکه کمیته حقوقی و بحران شورای شهر گزارشی از این حادثه به شورای شهر ارائه کند گفت: متاسفانه کارگاه و ساختمان‌های مشابه دیگری در شهر تهران وجود دارد و باید با همکاری قوه قضاییه و دولت فکری به حال آنها کرد.
 
وی با بیان اینکه شورای شهر چهارم، چهار مصوبه در خصوص تجهیزات آتش نشانی داشته است گفت: بر اساس آخرین آمارهایی که در این جلسه اعلام شد پیکر دو نفر از محبوس شدگان خارج شده و تلاش برای یافتن مابقی محبوس شدگان ادامه دارد و بر اساس آخرین آمار 15 نفر از آتش نشانان محبوس شده‌اند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین