رده بندی کیفی خودروهای پراید، پژو و ساندرو
اطلاع رسانی تبلیغاتی

رده بندی کیفی خودروهای پراید، پژو و ساندرو

کد خبر: ۳۲۸۲۳
بازدید : ۱۱۸۴
۰۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۱

قیمت پراید بیست و یک میلیون تومان و بیست و دو میلیون تومان است اما این قیمت بالا برای این خودرو تنها یک ستاره کیفی به ارمغان آورده است. به نظر شما

خودروهای ایرانی پسند پراید، پژو و ساندرو در رده بندی کیفی چه جایگاهی دارند؟ در این بخش از سری مقالات اخبار خودرو قصد داریم به بررسی رده بندی کیفی خودروهای پراید، پژو و ساندرو بپردازیم. با ما همراه باشید.

رده بندی کیفی خودروهای پراید، پژو و ساندرو

بر اساس گزارش رده‌ بندی کیفی خودروهای سواری تولیدی که در آذر ماه سال 1395 منتشر شده است، قیمت پرایدبیست و یک و بیست و دو میلیون تومان اعلام شده که البته با این وجود، پراید تنها توانسته است یک ستاره از پنج ستاره را کسب کند. خودروی تیبا هم سرنوشت کیفی مثل پراید داشته است. خودروهای پژو ۴۰۵، پژو پارس، سمند و ام وی ‌ام 110 هم در رده قیمتی خودشان، در آخرین سطح کیفی یعنی تک ستاره بودن قرار دارند.

رده بندی کیفی خودروهای پراید، پژو و ساندرو

قیمت ساندرو تیپ دستی چهل و هفت میلیون تومان است و قیمت ساندرو تیپ اتوماتیک پنجاه و سه میلیون تومان است و این خودرو توانسته است با این قیمت در رده بندی کیفی امسال چهار ستاره به دست بیاورد.

رده بندی کیفی خودروهای پراید، پژو و ساندرو

اما در مورد قیمت پژو نیز باید گفت که قیمت پژو 206 صندوق‌ دار سی و هشت میلیون تومان است و قیمت پژو 206 تیپ دو، سی و سه میلیون تومان است و این خودروها در رده بندی کیفی سه ستاره را از آن خود کرده اند .خودروهای دوستاره امسال هم که در رده قیمتی پژو 206 هستند، نیو ام وی ام 315 و دنا هستند.

قیمت خودرو برلیانس H330 حدود چهل و هفت میلیون تومان است اما این خودرو توانسته است امسال هر پنج ستاره کیفی را به دست بیاورد. ولی قیمت تنها نشان کیفیت نیست چون خودروهای لیفان و ام وی ام 550 با قیمت نسبتا بالایی که دارند اما در سطح قیمتی خودشان، مثل خودروهای پراید و تیبا تنها یک ستاره کیفی کسب کرده اند

مجموعه‌ای از بهترین تصاویر تاریخ ایران و جهان را اینجا ببینید.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین