تور کانادا؛ نفری 27 میلیون تومان!

تور کانادا؛ نفری 27 میلیون تومان!

هزینه سفر به کشور کانادا به همراه تور به ازای هر نفر در اتاق یک تخته 26 میلیون و 900 هزار تومان و هر نفر در اتاق دو تخته 17 میلیون و 900 هزار تومان است.
کد خبر: ۳۳۲۴
بازدید : ۱۶۷۴
۱۰ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۱
هزینه سفر به کشور کانادا به همراه تور به ازای هر نفر در اتاق یک تخته 26 میلیون و 900 هزار تومان و هر نفر در اتاق دو تخته 17 میلیون و 900 هزار تومان است.

کانادا کشوری در شمال قاره آمریکای شمالی است که از 10 استان و سه قلمرو تشکیل شده‌، این کشور از اقیانوس اطلس تا اقیانوس آرام و از شمال تا اقیانوس منجمد شمالی گسترده است.
 
کانادا دومین کشور پهناور جهان از نظر مجموع مساحت و چهارمین کشور پهناور جهان از نظر مساحت خشکی است، بخش زیادی از خاک کانادا به دلیل سرمای هوا و نزدیکی به قطب شمال، خالی از سکنه است؛ پایتخت سیاسی کانادا شهر اتاواست.
 
کانادا از زیباترین کشورهای جهان به شمار می‌رود و بسیاری از مردم در گوشه و کنار دنیا علاقه‌مند سفر کردن به این کشور هستند.
 
به گزارش اقتصادنیوز، برای سفر به این کشور داشتن ویزای مسافرتی از نوع ویزاهای موقت کانادا که Temporary Visit Visa می‌گویند لازم است. به طور کلی برای آنکه متقاضیان بتوانند این ویزا را دریافت کنند باید شرایطی داشته باشند.
 
یکی از تورهای گردشگری هزینه سفر به کانادا را با توجه به چهار شب اقامت در مونترال، یک شب در اوتاوا، شش شب تورنتو و نیاگارا به ازای هر نفر در اتاق یک تخته هفت هزار و 700 دلار و هر نفر در اتاق دو تخته پنج هزار و 500 دلار اعلام کرده است.
 
در میان سایت‌های آنلاین یکی دیگر از آژانس‌های مسافرتی هزینه سفر به این کشور به همراه تور و اقامت در هتل چهار ستاره به ازای هر نفر در اتاق یک تخته را 26 میلیون و 900 هزار تومان و هر نفر در اتاق دو تخته را 17 میلیون و 900 هزار تومان و تاریخ برگزاری این تور را 17 اردیبهشت‌ماه سال 1395 اعلام کرده است.
 
از گشت‌های این تور می‌توان به بازدید از جاذبه‌های توریستی کانادا، گشت روزانه با اتوبوس‌های ویژه توریستی در شهرهای شرق کانادا، آبشار نیاگارا، اتاوا، کبک، مونترال و کشتی کروز در آبشار نیاگارا اشاره کرد.
 
یکی از مدیران شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری گفت: در حال حاضر اکثر افراد به صورت انفرادی به این کشور سفر می‌کنند، به همین خاطر تور گردشگری به این کشور موجود نداریم و در صورت درخواست، در اواخر شهریورماه یا اوایل مهرماه این تور برگزار خواهد شد.
 
او خاطرنشان کرد: اما در حال حاضر در ازای دریافت هزار و 600 یورو، ویزای کشور کانادا را برای درخواست‌کنندگان تهیه می‌کنیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین