کی‌روش: به گوام احترام می‌گذاریم

کی‌روش: به گوام احترام می‌گذاریم

کارلوس کی‌روش در نشست خبری پیش از دیدار با تیم ملی گوام در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی اظهار کرد: امیدوارم که فردا با تمرکز کافی امتیازات لازم را کسب کنیم و مشتاقیم که در مقابل گوام این دیدار را برگزار کنیم.
کد خبر: ۳۳۹۴
بازدید : ۱۰۵۱
۱۱ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۱
کارلوس کی‌روش در نشست خبری پیش از دیدار با تیم ملی گوام در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی اظهار کرد: امیدوارم که فردا با تمرکز کافی امتیازات لازم را کسب کنیم و مشتاقیم که در مقابل گوام این دیدار را برگزار کنیم.
 
به گزارش ایسنا، سرمربی تیم ملی در ادامه گفت: شاید برای شما گوام تیم ناشناخته‌ای باشد اما از نظر کسانی که نسبت به فوتبال شناخت دارند، گوام صدرنشین گروه ماست و به خاطر اینکه مدت این مسابقه‌ها کوتاه است، باید نسبت به صدرنشین گروه‌مان اشراف کامل داشته باشیم.
 
وی افزود: در هر صورت گوام توانسته از دو بازی گذشته‌اش 6 امتیاز بگیرد و به همین دلیل ما به این تیم احترام می‌گذاریم.
 
کی‌روش ادامه داد: مطمئنا تیم خوبی داریم چرا که بهترین بازیکنان ایران در تیم ملی هستند. مطمئن باشید با نگاه و نگرش محکمی به مصاف گوام می‌رویم. در طول مدت آماده‌سازی تیم، روی بحث روحی و روانی بازیکنان کار کردیم و طراوت دوباره را به آن‌ها بخشیدیم. روحیه قبل از جام جهانی و جام ملت‌ها در تیم ملی حاکم است و از هواداران پرشور ایران می‌خواهم که در ورزشگاه حاضر باشند و از بهترین بازیکنان ایران در تیم ملی حمایت کنند.
 
وی در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه عده‌ای معتقدند وی در حال حاضر از علی کفاشیان حمایت می‌کند اظهار کرد: کاملا بر روی تیم تمرکز کرده‌ایم و آماده هستیم که بازی فردا را برگزار کنیم. فعلا زمان صحبت کردن درباره این مسائل نیست اما شما اطلاع دارید که برخی افراد دوست ندارند حقایق را بشنوند. بحث این نیست که من می‌خواهم از رییس فدراسیون حمایت کنم. بحث این است که برخی افراد می‌خواهند تیم ملی را از بین ببرند. با این نگاه در تیم ملی نمی‌مانم و می‌روم. من به تعهدم با فدراسیون فوتبال پایبندم و طبق تعهدی که به رییس فدراسیون داده‌ام می‌خواهم با پسرهای فوق‌العاده ایران کارم را ادامه دهم. همان طور که گفتم به بازی فردا فکر می‌کنم.
 
کی‌روش در ادامه در پاسخ به سوال خبرنگار ایسنا درباره حرف‌های سرمربی گوام مبنی بر اینکه ایران تحت فشار است و شرایط سخت‌تری نسبت به گوام دارد گفت: هیچ مشکلی با این گونه حرف‌ها نداریم. ما عاشق این هستیم که تحت فشار باشیم. هر وقت این گونه بوده عملکرد بهتری داشته‌ایم. همیشه این را گفته‌ام که اگر کسی نتواند خود را با گرما وفق دهد، نمی‌تواند در آشپزخانه کار کند. انگیزه ما انجام یک بازی خوب، با اتحاد و تمرکز کامل است.
 
کی‌روش درباره شال‌های یکرنگی که تمام اعضای تیم ملی به گردن انداخته‌اند و نقش پرچم ایران بر آن‌ها وجود دارد، گفت: این کار نشانگر این است که ما با هم اتحاد داریم. می‌خواهیم روحیه تیمی که در جام جهانی حضور داشت را در این تیم هم حاکم کنیم. مطمئنا با بازیکنان جدید همان لذت و غروری که درون آن تیم وجود داشت باز هم ایجاد خواهد شد.
برچسب ها: کی روش گوام فوتبال
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین