کواچ هم به سیم آخر زد

کواچ هم به سیم آخر زد

سرمربی تیم ملی والیبال ایران می گوید بازیکنی اگر به حرف های او توجه نکند دیگر جایی در تیم ملی نخواهد داشت.
کد خبر: ۳۴۰۳
بازدید : ۱۶۸۸
۱۱ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۴
سرمربی تیم ملی والیبال ایران می گوید بازیکنی اگر به حرف های او توجه نکند دیگر جایی در تیم ملی نخواهد داشت.
 
به گزارش خبرآنلاین، اسلوبودان کواچ سرمربی تیم ملی بعداز آخرین تمرین ملی والیبال اعتراف می کند تیمش نمایش خوبی در جام واگنر نداشته: «ما در تورنمنت واگنر نمایش خوبی نداشتیم ولی در بازی‌های تدارکاتی روسیه به اهداف خودمان رسیدیم و والیبال خوبی بازی کردیم. ما 6 مسابقه دوستانه سخت برگزار کردیم و سعی کردیم برنامه‌ریزی این بازی‌ها مثل جام جهانی یعنی 3 مسابقه، یک مسافرت و 3 مسابقه در نظر گرفتیم تا برای جام جهانی آماده‌تر شویم.»
 
او شانس قهرمانی جام جهانی را به سه تیم می دهد: «به نظرم تیم‌های آمریکا، روسیه و لهستان امیدهای اول قهرمانی در جام جهانی هستند. تیم ایتالیا هم با مربی جدید ش و بازیکنی مثل خوان تورنا یک تیم مدعی به حساب می‌آید. با این حال ما همه این تیم‌ها را قبلا شکست داده‌ایم و می‌توانیم با آنها در جام جهانی رقابت کنم.»
 
کواچ قبول ندارد که بازیکنانش به حرفش گوش نمی کنند: «در مصاحبه با سایت روسی اولین چیزی که گفتم عذرخواهی از همه به خاطر اینکه والیبال خوبی نکردیم. در مصاحبه هم گفتم بازیکنانم از نظر ذهنی صد در صد آماده نبودند. از زمانی هم که آمده ام، تلاش می کنم تا به آنها بگویم در مسابقه چه چیزی مهم است و چه چیزی نه. همیشه اینجا پاسخگو بوده ام. فردا فدراسیون از من نتیجه می خواهد. حرفی که من می زنم باید اجرا شود. آن سایت ها هم ممکن است اختلاف نظر در ترجمه و برداشت خبرنگار افتاده باشد. دفعه آخر که مصاحبه کرده ام نوشته اند فدراسیون برنامه های مرا تغییر داده اما من گفته ام که فدراسیون خوب کار کرده .»
 
او ادامه داد: «همه تمرکزمان روی جام جهانی بود. وقتی پیشنهاد شد که تیم ملی "ب" در جام ملتها باشد باید برنامه هایمان تغییر می کرد. اما در ترجمه جور دیگری برداشت شده است. می پرسد سه بازی در واگنر باختید و قهرمانی آسیا حتی نمی دانست که تیم" الف" ما در قهرمانی آسیا نبوده است. برایش توضیح دادم که بعداز 6 هفته بازی نکردن خوب استارت بزنی . حالا تیم ما بازی به بازی بهتر می شود.»
 
 او شایعه اختلافش با بازیکنان ملی پوش را رد می کند: «من مشکلی با کسی ندارم. با بازیکنانم در رختکن خیلی جدی صحبت کردم در رختکن نه با یک نفر بلکه با همه. نتیجه آن را می توانید در بازی با روسیه ببینید. روسیه ای که قهرمان المپیک است، و عکس المعمل بازیکنان خیلی خوب بود. اگر کسی حرف مرا نخواند قرار نیست در تیم بماند. و اگر بماند و قرار باشد فدراسیون حرف مرا گوش نکند من اینجا نیستم.»

سرمربی تیم ملی قضیه درگیری اش با مهدوی در بازی با ژاپن را هم رد می کند و می گوید: «صحت ندارد. بعداز بازی با ژاپن خیلی جدی با همه بازیکنان صحبت کردم. هر 14 بازیکن گفتم خیلی ناراحتم. خیلی احمقانه است. چرا که یک نفر برای من ترجمه کرد که من با مهدی دعوا کرده ام. واقیعت ندارد. مهدی بازیکن خیلی حرفه ای است . نمی دانم این را از کجا دراورده اند و چه جوری گفته اند. موقعی که من صحبت می کردم در رختکن فقط بازیکنان بودند و مربیان. واقعیت ندارد.»
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین