قتل زن جوان به دست برادر شوهر خود

قتل زن جوان به دست برادر شوهر خود

دادستان دنا از وقوع قتل خانمی در شهر پاتاوه این شهرستان به دست برادر شوهر خود خبر داد.
کد خبر: ۳۴۶۲
بازدید : ۱۷۵۸
۱۴ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۵
دادستان دنا از وقوع قتل خانمی در شهر پاتاوه این شهرستان به دست برادر شوهر خود خبر داد.
 
علی قاسمی ده چشمه جمعه عصر در گفت‌وگو با ایلنا در سی‌سخت مرکز شهرستان گفت: عصر روز پنجشنبه حدود ساعت ۱۷ جوان ۲۲ ساله‌ای با ورود به منزل برادر خود و طرح برخی اختلافات قبلی با زن برادرش اقدام به سر و صدا و درگیری با وی کرده بود.
 
وی با تشریح اتفاقات رخ داده در زمان درگیری، افزود: در ادامه درگیری‌های لفظی، جوان ۲۲ ساله با ضربات متعدد چاقو به گردن، سینه و شکم زن برادر خود، وی را از پای درآورد.
 
دادستان دنا افزود: در زمان وقوع درگیری شوهر مقتول در خانه حضور نداشته و تنها خواهر قاتل از چند روز پیش در منزل برادر خود به سر می‌برد که بعد از دیدن این صحنه با جیغ و داد از اهالی نزدیک به خانه کمک خواسته بود.
 
قاسمی گفت: مقتول حدود ۱۰ روز پیش نیز مورد ضرب و شتم قاتل قرار گرفته بود و قاتل در این مدت چاقوی استفاده شده در درگیری را با دو احتمال انتقام‌گیری و یا محافظت از خود به همراه داشت تا اینکه روز گذشته دوباره به سراغ زن برادر خود رفت.
 
این مسوول قضایی شهرستان دنا افزود: در این لحظه تعدادی از اهالی که قصد جلوگیری از خروج شخص ضارب را داشتند با دیدن چاقوی نسبتا بزرگ و آغشته به خون در دست قاتل راه را برای وی باز می‌کنند و قاتل از صحنه درگیری متواری می‌شود.
 
قاسمی ادامه داد: قاتل بعد از خروج از منزل از طریق خودروی پسر عموی خود و بدون هماهنگی قبلی با وی از سی‌سخت به یاسوج و از آنجا با تاکسی‌های ترمینال این شهر راهی گچساران و از آنجا به بهبهان در استان خوزستان فرار کرده بود.
 
وی گفت: قاتل بعد از شنیدن خبر فوت زن برادر خود از طریق یکی از آشنایان که از ماموران آگاهی بوده خود را به ماموران نیروی انتظامی در دهدشت معرفی و سپس به دنا منتقل شد.
 
دادستان دنا افزود: صبح امروز متهم با حضور در دادستانی شهرستان تفهیم اتهام و با قرار بازداشت موقت روانه زندان مرکزی یاسوج شد.
 
قاسمی تاکید کرد: در صورت همکاری اولیای دم تلاش می‌کنیم طی یک هفته آینده این پرونده به دادگاه کیفری شماره یک کهگیلویه و بویراحمد معرفی شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین