اژه‌ای در واکنش به نامه عفت مرعشی: عذاب وجدان ندارم

اژه‌ای در واکنش به نامه عفت مرعشی: عذاب وجدان ندارم

حجت الاسلام محسنی اژه‌ای معاون اول قوه قضاییه نامه عفت مرعشی را به دادستان تهران ارجاع داد تا اقدام مقتضی صورت گرفته و پاسخ عنداللزوم داده شود.
کد خبر: ۳۴۸۹
بازدید : ۱۴۵۵
۱۴ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۴
محسنی اژه‌ای معاون اول قوه قضاییه نامه خانم عفت مرعشی را به دادستان تهران ارجاع داد تا اقدام مقتضی صورت گرفته و پاسخ عنداللزوم داده شود.
 
به گزارش دفتر معاون اول قوه قضاییه، متن نامه معاون اول قوه قضاییه  بدین شرح است

 
بسمه تعالی
 
جناب آقای جعفری دولت آبادی
 
دادستان عمومی انقلاب تهران
 
سلام علیکم
 
با احترام؛ به پیوست تصویر نامه مورخ 10/6/94 خانم عفت مرعشی خطاب به معاون اول قوه قضائیه حضرت حجت الاسلام محسنی اژه‌ای متضمن مرقومه ایشان مبنی بر:
 
بسمه تعالی – دفتر
 
نامه سرکار خانم عفت مرعشی را ملاحظه نمودم بر خلاف نوشته ایشان اینجانب هیچگونه ناراحتی و عذاب وجدانی نسبت به مسئله مورد اشاره مشارالیها (محکومیت فرزندشان مهدی هاشمی به جرم اختلاس، ارتشاء و مسائل ضد امنیتی) ندارم و از نامه غیرمتعارف و غیر مسئولانه نامبرده معلوم می­شود که چه کسی ناراحت است و درد دارد و پیوست نامه مشارالیها ارتباطی با این جانب ندارد لذا عیناً خدمت دادستان محترم عمومی و انقلاب تهران ارسال تا چنانچه همانند برخی نوشته­‌های منتسب به بیت آقای هاشمی رفسنجانی مشحون به توهین و افترا باشد اقدام مقتضی به عمل آورده و عنداللزوم مسائل مطروحه را پاسخ دهند.

محسنی اژه‌ای 14 شهریور 94
 
به همراه چهار برگ اصل اوراق، جهت استحضار و اتخاذ تصمیم شایسته به پیوست ایفاد می‌گردد.
 
سعید عسگری
 
مدیر کل حوزه معاونت قوه قضائیه
 
هفته گذشته مادر مهدی هاشمی نامه‌ای را خطاب به محسنی اژه‌ای نوشته بود و در آن درباره برخی مطالب مربوط به دادگاه مهدی هاشمی اظهارنظر کرده بود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
حسین
-
۱۳:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۵
0
0
احسنت
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین