تدوین استاندارد مد و لباس در ایران

تدوین استاندارد مد و لباس در ایران

استاندارهای شغل و شایستگی در حوزه مدو لباس تدوین شد.
کد خبر: ۳۴۹۶
بازدید : ۹۱۳
۱۵ شهريور ۱۳۹۴ - ۰۹:۴۶
استاندارهای شغل و شایستگی در حوزه مدو لباس تدوین شد.
 
به گزارش ایسنا، حمیدرضا خانپور، مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران در حاشیه برگزاری مراسم رونمایی از تدوین رشته آموزشی طراحی مد و لباس ایرانی – اسلامی با اعلام خبر فوق افزود: یکی از مشاغل پرطرفدار و دارای زمینه اشتغال پایدار ، طراحی مد و لباس و زیر مجموعه های صنعت پوشاک است.
 
وی گفت: در راستای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی، اشتغالزایی، پیوند صنعت و دانشگاه، حضور منسجم در بازارهای بین المللی و با تلاش مسوولان دست اندرکار، استانداردهای لازم در حوزه مدو لباس ایجاد شد و ما مصممیم هنر ایرانی – اسلامی را به دنیا عرضه کنیم.
 
عضو شورای سیاست گذاری مد و لباس وزارت ارشاد، ضمن تاکید بر لزوم فرهنگ سازی و برندسازی در حوزه مد ولباس و مقابله با تهاجم فرهنگی تصریح کرد: بهره گیری صحیح از فضای مجازی، ورود به شبکه های اجتماعی و بازاریابی اینترنتی، از مهم ترین راهکارهای افزایش سهم بازار در عرصه بین المللی است.
 
همچنین مهدی جبراییلی، رییس دفتر خاورمیانه انجمن علمی مدیران و کارآفرینان حرفه ای اروپا و آسیا عنوان کرد: ایران در حوزه هنر و فرهنگ لباس و پوشش بسیار غنی است و با آینده پژوهی و تزریق مدیریت دانش در راهبردهای مدیریتی می‌توان سیاست های تولید ملی، اشتغال پایدار جوانان و کارآفرینی را در ایران اسلامی محقق کرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین