دوئل در جنت‌آباد

دوئل در جنت‌آباد

دزدان شمشیرزن که دستور ایست پلیس را شنیده بودند، به دوئل خونینی دست زدند.
کد خبر: ۳۴۹۹
بازدید : ۴۴۳۳
۱۵ شهريور ۱۳۹۴ - ۰۹:۵۸
نویسنده:درگیری پلیس با دزدان تبر به دست
دزدان شمشیرزن که دستور ایست پلیس را شنیده بودند، به دوئل خونینی دست زدند.
 
ساعت 9 شب جمعه 13 شهریور ماه سال جاری مأمور کلانتری 138 جنت‌آباد در حال گشتزنی با موتور در بلوار بعثت خیابان قربانی‌زاده بود که صحنه بالا رفتن یک دزد از بالای دیوار یک خانه را دید و فریادزنان دستور ایست داد و خواست آن دزد دیواررو پایین بیاید و تسلیم شود، اما دزد که شمشیر و تبر در اختیار داشت، وقتی از دیوار به پایین پرید، پا به فرار گذاشت و پلیس به تعقیب وی پرداخت که ناگهان میانه‌های کوچه از فرار دست کشید و ایستاد.
 
به گزارش روزنامه ایران، همزمان وقتی مأمور پلیس از موتور پیاده شد، دوست این دزد از پشت‌سر به وی حمله‌ور شد و با چوب به کمر و پای وی ضربه زد. در حالی که مأمور پلیس غافلگیر شده بود و شرایط سختی داشت، نیروهای کمکی پلیس که دقایقی پیش در جریان این تعقیب و گریز قرار گرفته بودند، به محل رسیدند و دزدان با دیدن آنان پا به فرار گذاشتند.

دزدان بدون اعتنا به اخطار پلیس با سرعت در حال فرار بودند تا اینکه وارد کوچه شدند. وقتی دو دزد خود را گرفتار دیدند، با گاز اشک‌آور، چوب و شمشیر به سمت مأموران حمله کردند که یکی از مأموران اقدام به شلیک دو تیر هوایی کرد که دزدان دوباره پا به فرار گذاشتند و وقتی به ایست توجهی نکردند، یکی از مأموران چهار تیر از کمر به پایین به یکی از دزدان شلیک کرد که به کمر، پهلو و ران اصابت کرد و دزد زخمی که اصرار به فرار داشت از کوچه خارج شد اما در بالای اتوبان همت روی زمین افتاد و همدستش با حمله کردن به مأمور دیگر و وارد کردن ضربه چوب از محل گریخت.

با زمینگیر شدن دزد جوان، اورژانس سررسید و وی همراه دو مأمور پلیس که در اثر این تعقیب و گریز زخمی شده بودند، به بیمارستان رسول اکرم‌(ص) تهران انتقال یافتند و تحت درمان قرار گرفتند.

یکی از شاهدان این صحنه گفت: ساعت 9 شب از پنجره رو‌به‌روی ساختمان شاهد درگیری بودم. با شنیدن صدای ایست به سمت پنجره دویدم که متوجه شدم یک دزد از روی دیوار پایین پرید و شروع به دویدن کرد. کنجکاو شدم و فوراً خودم را به پایین رساندم، متوجه درگیری بین پلیس و دزدان شدم که دزدان با چوپ و گاز اشک‌آور به سمت آنها حمله‌ور شدند. بنابر این گزارش، در بررسی‌های پلیسی مشخص شد «علی» یکی از دزدان سابقه‌دار است که قبل از این بارها به اتهام درگیری و سرقت خانه و لوازم خودرو به زندان افتاده بود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۲
غیر قابل انتشار: ۰
فرزین
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۵
0
0
بله جمله آخر بسیار تاثیر گذار بود
«علی» یکی از دزدان سابقه‌دار است که قبل از این بارها به اتهام درگیری و سرقت خانه و لوازم خودرو به زندان افتاده بود.
چطور میتوان اینها را کنترل نمود
زبل
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۵
0
0
حالا فردا همین مامور فداکار را به خاطر تیراندازی به جناب دزد , به پرداخت دیه در حق اقا دزده محکوم می کنند و اگر نده باید بره گوشه زندان ; ببینید ما کی گفتیم !
علي
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۴ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۵
0
0
دوباره دو روز ديگه از زندان ازاد ميشه و روز از نو روزي از نو
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین