جزئیات دستگیری مجرم خطرناک در بومهن

جزئیات دستگیری مجرم خطرناک در بومهن

فرمانده انتظامی شهرستان پردیس با اشاره به دستگیری یک مجرم خطرناک در بومهن پس از چندین ساعت درگیری مسلحانه با پلیس، جزئیات دستگیری وی را تشریح کرد.
کد خبر: ۳۵۸۴
بازدید : ۱۱۷۱
۱۶ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۱
فرمانده انتظامی شهرستان پردیس با اشاره به دستگیری یک مجرم خطرناک در بومهن پس از چندین ساعت درگیری مسلحانه با پلیس، جزئیات دستگیری وی را تشریح کرد.
 
سرهنگ مهیار رستگاری در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به جزئیات دستگیری یک متهم فراری که به تیراندازی متقابل متهم فراری و ماموران پلیس انجامید، اظهار کرد: ماموران پلیس شهرستان پردیس در پی حکم صادره از سوی مراجع قضایی مبنی بر جلب یکی از متهمان فراری، اقدام به شناسایی مخفیگاه وی در حوالی بومهن کرده و صبح امروز برای اجرای حکم و دستگیری وی، به محل اختفای وی اعزام شدند.
 
فرمانده انتظامی شهرستان پردیس گفت: پس از حضور ماموران در محل اخفتای این متهم فراری، وی با یک قبضه سلاح «وینچستر» اقدام به تیراندازی و شلیک به ماموران کرد که بلافاصله با هماهنگی‌های انجام شده، چند تیم زبده آموزش دیده به محل اعزام شدند و نقشه عملیاتی هماهنگ را طرح ریزی کردند.
 
وی با اشاره به حضور خود در محل، برای فرماندهی این عملیات افزود: در عملیات طراحی شده برای دستگیری این متهم خطرناک، پلیس به منظور صیانت از شهروندان حاضر در این محله، اقدام به انجام طرح تخلیه و قطع گاز و برق این منطقه کرد که با هماهنگی‌های انجام شده، تیم‌های آتش‌نشانی و اورژانس نیز در صحنه حاضر شدند.
 
رستگاری ادامه داد: متاسفانه این مجرم خطرناک که اقدام به استعمال ماده «شیشه» نیز کرده بود، در برابر ماموران مقاومت کرد و دست به شلیک گلوله به سمت ماموران پلیس زد.
 
فرمانده انتظامی شهرستان پردیس با اشاره به بی‌نتیجه بودن توصیه‌های پلیس به متهم به منظور تسلیم کردن خود، گفت: ماموران پلیس مجبور به استفاده از سلاح برای دستگیری وی شدند و پس از شلیک به پای این فرد، موفق به دستگیری وی شدند.
 
وی در پایان با اشاره به کشفیات به دست آمده از این مجرم خطرناک، خاطرنشان کرد: از این فرد، دو قبضه سلاح «وینچستر» و یک قبضه «کلت کمری» کشف و ضبط شد و در حال حاضر نیز این جوان 30 ساله، به منظور مداوا به بیمارستان منتقل شده و تحت درمان قرار دارد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه