فتح‌الله‌زاده: مستندات ۸ تایی‌ها را رو می‌کنم

فتح‌الله‌زاده: مستندات ۸ تایی‌ها را رو می‌کنم

مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال گفت: یک پیروزی ۸ بر صفر مقابل پرسپولیس داریم و به زودی جشنی به همین مناسبت برگزار خواهیم کرد.
کد خبر: ۳۶۴۹
بازدید : ۱۵۸۸
۱۷ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۰
مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال گفت: یک پیروزی ۸ بر صفر مقابل پرسپولیس داریم و به زودی جشنی به همین مناسبت برگزار خواهیم کرد.
 
علی فتح‌الله‌زاده در گفت‌وگو با تسنیم، در مورد اینکه پرسولیسی‌ها به مناسبت دربی سال 52 که با برتری 6 بر صفر مقابل استقلال همراه بود، جشن گرفته‌اند، اظهار داشت: پرسپولیسی‌ها با داشته‌های پدران‌شان جشن می‌گیرند ولی من، پرویز مظلومی و فرهاد مجیدی این اواخر عدد «4» را درست کردیم که هنوز تازه است.
 
وی افزود: پرسپولیسی‌‌ها چیزی ندارند و به گذشته نامعلوم رجوع می‌کنند. ما نان خودمان را می‌خوریم ولی آنها نان تاریخ گذشته را می‌خورند. ضمن اینکه ما یک پیروزی 8 بر صفر مقابل پرسپولیس داریم و به دنبال مستندات‌شان هستم تا آن را ثابت کنیم. 90 درصد مستندات این پیروزی را آماده کرده‌ایم و به زودی جشنی به مناسبت بازی 8 تایی‌ها برگزار خواهیم کرد.
 
مدیرعامل پیشین استقلال در خصوص انتشار مبلغ قرارداد بازیکنان این تیم گفت: ابتدا در مورد قراردادهای فصل گذشته بگویم که یکی از بازیکنان استقلال بالای یک میلیارد و دویست میلیون تومان پول گرفته بود ولی رقم قراردادش یک میلیارد و 100 میلیون تومان اعلام شد. من از این مسئله مطمئن هستم و سندش را نیز دارم.
 
فتح‌الله‌زاده خاطرنشان کرد: مسعود معینی عضو هیئت مدیره استقلال عنوان کرد  قراردادهای امسال حاشیه دارد. بنابراین خودشان نیز قبول دارند که رقم قرارداهای امسال آن چیزی نیست که اعلام شده است. وقتی سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال قول و قرار می‌گذارند که با تخلفات برخورد کنند، باید به آن عمل کنند اما وقتی برخوردی نمی‌شود، این اتفاقات می‌افتد.
 
وی با اشاره به تخلفاتی که در قرارداد بازیکنان برخی تیم‌های آلمانی پیش آمد، گفت: اگر اشتباه نکنم، تیم‌های اشتوتگارت و دورتموند در قرارداد بازیکنان‌شان تخلف کرده بودند و  به دلیل این تخلف یک پله سقوط کردند. من به فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ پیشنهاد می‌دهم که بررسی تخلف قراردادهای بازیکنان با باشگاه‌ها را به من بدهند تا خیلی زود متخلفان را معرفی کنم. پیدا کردن قرارداد واقعی بازیکنان کاری ندارد.
 
مدیرعامل پیشین استقلال تصریح کرد: مسئولان فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ، اگر نمی‌خواهید با متخلفان برخورد کنید، چرا مدام می‌گویید با آنها برخورد می‌شود؟ اگر توانستند متخلفان را پیدا کنند، باید برخورد لازم صورت بگیرد. متاسفانه همه دور هم جمع شده‌اند و هیچ کاری صورت نمی‌گیرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین