فرصت صدرنشینی تیم ملی فوتبال ایران

فرصت صدرنشینی تیم ملی فوتبال ایران

نخستین دیدار از هفته چهارم گروه D رقابتهای مقدماتی جام جهانی و جام ملت‌های آسیا با توقف تیم عمان در زمین گوام پیگیری شد.
کد خبر: ۳۶۵۰
بازدید : ۱۲۱۲
۱۷ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۲
نخستین دیدار از هفته چهارم گروه D رقابتهای مقدماتی جام جهانی و جام ملت‌های آسیا با توقف تیم عمان در زمین گوام پیگیری شد.
 
به گزارش مهر، هفته چهارم از مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و جام ملت‌های ۲۰۱۹ امارات امروز سه‌شنبه با برگزاری یک دیدار آغاز شد که طی آن دو تیم گوام و عمان برابر همدیگر به تساوی بدون گل رضایت دادند.
 
در این بازی که در گروه D برگزار شد، گوام دومین شگفتی را رقم زد زیرا پیش از این، ایران در زمین ترکمنستان متوقف شده بود. هرچند تیم عمان با متوقف شدن در زمین گوام، همچنان با ۷ امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به گوام، موقتا در صدر باقیماند اما جایگاهش به خطر افتاد. این سومین دیدار عمان و آخرین بازی گوام در دور رفت این رقابتها بود.
 
در دیگر بازی این گروه و از ساعت ۱۸ امروز، تیم ملی ایران در زمین هند به میدان می‌رود که در صورت پیروزی با هرنتیجه‌ای در خانه حریف، به صدرجدول صعود خواهد کرد اما تساوی یا شکست این تیم را در رده سوم نگه خواهد داشت.
 
جدول رده‌بندی گروه D:
۱- عمان ۷ امتیاز (تفاضل گل ۳+)، ۲- گوام ۷ امتیاز (تفاضل گل ۴-)، ۳- ایران ۴ امتیاز، ۴- ترکمنستان یک امتیاز و ۵- هند بدون امتیاز
 
برنامه ادامه دیدارهای هفته چهارم از مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و جام ملت‌های ۲۰۱۹ امارات به شرح زیر است:

گروه A:
* مالزی - عربستان
* فلسطین - امارات
 
گروه B:
* بنگلادش - اردن
* تاجیکستان - استرالیا
 
گروه C:
* هنگ‌کنگ - قطر
* مالدیو - چین
 
گروه D:
* هند - ایران، ساعت ۱۸
 
گروه E:
* کامبوج - سوریه
* افغانستان - ژاپن
 
گروه F:
* چین‌تایپه - ویتنام
* تایلند - عراق
 
گروه G:
* لائوس - کویت
* لبنان - کره‌جنوبی
 
گروه H:
* یمن - بحرین
* فیلیپین - ازبکستان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین