پولدارهای آلمانی‌ در آسمان ایران

پولدارهای آلمانی‌ در آسمان ایران

نخستین هواپیمای فول چارتر گردشگری با 34 مسافر آلمانی امروز (یکشنبه) به ایران وارد می‌شود.
کد خبر: ۳۸۰۸
بازدید : ۱۶۴۰
۲۲ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۸
نویسنده:سفر بی‌سابقه 34 گردشگر به ایران
پولدارهای آلمانی‌ در آسمان ایران
فرادید| نخستین هواپیمای فول چارتر گردشگری با 34 مسافر آلمانی امروز (یکشنبه) به ایران وارد می‌شود.

در حالی‌که سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشورمان به تازگی تفاهم‌نامه‌ای را با سه شرکت اتریشی برای برقراری خط قطار گردشگری ایران اتریش به امضاء رسانده و ورود گردشگران خارجی با قطارهای چارتری به ایران رو به فزونی رفته، اکنون نوبت آمدن هواپیماهای فول چارتر گردشگری به ایران شده است.
 
ایسنا گزارش داد: 34 گردشگر آلمانی که از زمره اقشار مرفه این کشور به شمار می‌آیند، قرار است امروز (22 شهریورماه) با هواپیمایی که به شرکت پرتغالی White Airways تعلق دارد به ایران سفر کنند.
 
عباس پیرمرادیان که به همراه "علی سیما" راهنمای این گروه است درباره‌ی این رخداد که آن را در تاریخ گردشگری ایران بی‌سابقه می‌داند، گفت: 17 زن و 17 مرد مسافران این هواپیمای فول چارتر گردشگری هستند که برای چهار روز به صورت VIP در ایران سفر می‌کنند.
 
وی افزود: مبدا پرواز هواپیمای فول چارتر گردشگران آلمانی، سمرقند ازبکستان بوده و نخستین توقف‌اش در ایران، شهر مشهد است. مسافران این هواپیما در مدت زمان حضور خود در مشهد، حرم امام رضا (ع) را می‌بینند و سپس با همان هواپیما راهی اصفهان می‌شوند.
 
او با بیان این‌که بیشترین تمرکز مسافران این هواپیما در شهر اصفهان خواهد بود، افزود: آن‌ها دو روز در اصفهان توقف دارند و به گشت و دیدار آثار تاریخی این شهر می‌پردازند. یقینا تمرکز زمانی آن‌ها بر اصفهان نشان‌دهنده‌ی اهمیت این شهر در نظر گردشگران خارجی است، چرا که گروهی با این سطح بیشترین زمان سفرش را در ایران روی اصفهان گذاشته است.
 
این راهنمای آلمانی‌زبان ادامه داد: مقصد بعدی این هواپیمای گردشگری، شهر شیراز خواهد بود که مسافران آلمانیِ آن به قصدِ دیدن تخت جمشید و همچنین باغ دلگشا وارد این شهر می‌شوند.
 
به گفته‌ی پیرمرادیان، در این سفر چهار روزه، دست‌کم 30 نفر شامل راهنمای تور، راننده و همراهی‌کنندگان برخی از این گردشگران، به طور مستقیم درگیر این تور هوایی هستند که این جمعیت غیر از عوامل رستوران‌ها، هتل‌ها و آژانس ایرانی است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین