بازی تدارکاتی تیم ملی با آلمان و هلند

بازی تدارکاتی تیم ملی با آلمان و هلند

رئیس فدراسیون فوتبال از رایزنی برای بازی تدارکاتی تیم ملی فوتبال ایران با تیم‌های ملی آلمان و هلند خبر داد.
کد خبر: ۳۸۵۷
بازدید : ۹۶۹
۲۲ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۱
رئیس فدراسیون فوتبال از رایزنی برای بازی تدارکاتی تیم ملی فوتبال ایران با تیم‌های ملی آلمان و هلند خبر داد.
 
به گزارش فارس، علی کفاشیان پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری بدون حاشیه انتخابات هیئت فوتبال گیلان اظهار کرد: انتظار می‌رفت انتخابات امروز دارای حاشیه باشد اما این اتفاق نیفتاده‌است.
 
وی به هماهنگی انجام شده برای برگزاری انتخابات هیئت فوتبال گیلان اشاره کرد و افزود: تاریخی را برای برگزاری انتخابات هیئت فوتبال گیلان تعیین کردیم و همه به جمع‌بندی رسیدیم و امیدواریم این روند در چهار سال آینده ادامه یابد.
 
رئیس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه گیلان از قطب‌های فوتبال کشور است، تصریح کرد: هیئت فوتبال گیلان روند مثبتی را پیموده و از هیئت‌های برتر کشوری است.
 
کفاشیان به تنگناهای مالی فوتبال گیلان اشاره کرد و یادآور شد: تیم فوتبال ملوان با کمترین امکانات به طرف جلو حرکت می‌کند و نیازمند حمایت بیشتر است.
 
وی در ادامه با اشاره به جوان شدن تیم ملی فوتبال، گفت: تیم ملی فوتبال نیاز به بازی‌های خوب تدارکاتی دارد و با تیم‌های ملی کشورهای آلمان و هلند صحبت‌هایی شده و تدارکات در حال انجام است.
 
رئیس فدراسیون فوتبال به روند حضور کی‌روش در تیم ملی فوتبال اشاره کرد و یادآور شد: تا زمانی که کی‌روش خوب کار کند و تیم ملی را به جام ‌جهانی ببرد از او حمایت می‌کنیم.
 
وی حضور تیم ملی در جام جهانی را از مهم‌ترین برنامه‌های فدراسیون دانست و خاطرنشان کرد: حضور تیم فوتبال امید در المپیک و تربیت مربی و داور از جمله برنامه‌های فدراسیون فوتبال است.
 
کفاشیان از درآمدزایی بیشتر لیگ برتر فوتبال خبر داد و گفت: تفاهم‌نامه‌ای مبنی بر درآمدزایی فدراسیون با صدا و سیما منعقد کردیم و تلاش می‌شود باشگاه‌های فوتبال پشتیبانی مالی شوند.
 
رئیس فدراسیون فوتبال متذکر شد: امسال باشگاه‌های فوتبال ملزم شدند دیون خود به طلبکاران را پرداخت کنند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین