دختر ۵ ساله بعد از آزار جنسی به کُما رفت

دختر ۵ ساله بعد از آزار جنسی به کُما رفت

روز گذشته ساعت 7:45 صبح از بیمارستان مدرس شهرستان ساوه با اورژانس اجتماعی 123 ساوه تماس گرفته شده و گزارش می‌دهند که یک دختربچه 5 ساله مشکوک به ضربه مغزی به بیمارستان آورده شده است.
کد خبر: ۴۰۹۵۵
بازدید : ۷۷۰
۰۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۷
 
دختر ۵ ساله بعد از آزار جنسی به کُما رفت
رئیس اورژانس اجتماعی کشور پرونده آزار جنسی دیگری را روایت می‌کند که متاسفانه در این حادثه، دختربچه ۵ ساله بعد از آزار جنسی به سرش نیز ضربه ای وارد شده و به کما می رود.
 
به گزارش فارس، حسین اسدبیگی گفت: روز گذشته ساعت 7:45 صبح از بیمارستان مدرس شهرستان ساوه با اورژانس اجتماعی 123 ساوه تماس گرفته شده و گزارش می‌دهند که یک دختربچه 5 ساله مشکوک به ضربه مغزی به بیمارستان آورده شده است.
 
وی ادامه داد: همکاران سریعاً‌به محل اعزام می‌شوند و مشاهده می‌کنند که کودک در حال اغما بوده و در حالی که با مادر صحبت می‌کنند می‌بینند که اطلاعات ضد نقیض می‌دهد.
 
اسدبیگی گفت: در نتیجه با دادستانی ساوه هماهنگی‌های لازم انجام می‌شود و به کلانتری دستور داده شده که مادر کودک بازداشت و تحت بازجویی قرار گیرد.
 
وی افزود: هنوز این کودک در حالت کماست و احتمال آزار جنسی برای او وجود دارد اما تا زمانی که آزمایش پزشک قانونی صادر نشود هیچ ادعایی نمی‌توان کرد،‌ضربه مغزی وارد شده و احتمال چند بار ضربه هم وجود دارد.
 
رئیس اورژانس اجتماعی کشور گفت:‌ مادر در اظهارات خود گفته که کودکش را به پارک برده و پس از اینکه به خانه می‌آورد پیتزا سفارش می‌دهد اما چون این زمان طولانی می‌شود به کودکش می‌گوید خودش می‌رود تا پیتزا را بگیرد و وقتی برمی‌گردد می‌بیند که کودک روی زمین افتاده است .
 
اسدبیگی ادامه داد: با سوالات بیشتر از مادر اطلاعات ضد و نقیضی مشخص شد چرا که حتی گفته دو هفته پیش کودکش از سرسره زمین خورده و پایش در رفته و اکنون نیز دوباره به این شکل بیهوش شده است یا ابتدا گفته که دفترچه بیمه‌اش را به بیمارستان داده اما پس از پیگیری دیده‌ایم که دفترچه‌ای نداشته است یا جویای شماره تلفنش شده‌ایم گفته تلفنی ندارد و وقتی پرسیدیم که چگونه پیتزا را سفارش داده گفته است شماره را نمی‌دهم در نتیجه دستگیر شده است.
 
وی تصریح کرد: این مادر و کودک تنها زندگی می‌کردند و گاهی در خانه اقوام مانند برادر هم رفت و آمد داشتند.
 
اسدبیگی گفت: متأسفانه اکنون این کودک 5 ساله در اغما است و ممکن است دچار مرگ مغزی شده باشد منتظر نظر پزشک قانونی هستیم و مادر نیز در بازداشت به سر می‌برد.
 
رئیس اورژانس اجتماعی کشور گفت:‌پدر این کودک نیز 5 سال پیش از مادرش جدا شده است.
 
وی گفت: از نیروها و همکاران بیمارستانی که در زمان گزارش‌‌دهی به موقع به اورژانس اجتماعی همکاری لازم را دارند باید تشکر کرد و خواهشمندیم که سایر بیمارستان‌ها نیز همکاری لازم را برای گزارش موارد این چنینی داشته باشند تا بتوانیم در اسرع وقت رسیدگی لازم را داشته باشیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین