حمله آلمان‌ها به بازار تسلا در خاک آمریکا!
سرمایه‌گذاری یک میلیاردی برای تولید محصولات الکتریکی مرسدس بنز در آلاباما

حمله آلمان‌ها به بازار تسلا در خاک آمریکا!

مرسدس این سرمایه گذاری را با هدف تولید 50 مدل جدید که در سه نوع هیبریدی، پلاگین هیبرید و الکتریکی هستند، انجام داده تا به این ترتیب ستاره آلمانی برای مقابله با روند سریع تغییر اقلیم صنعت خودرو در جهان آمادگی لازم را داشته باشد
کد خبر: ۴۳۱۹۵
بازدید : ۱۲۳۷
۰۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۲

فرادید| مرسدس بنز با هدف تولید و صادرات سالانه 1 میلیون دستگاه خودروی برقی تحت نام زیربرند جدید ای.کیو (EQ) قرار است مبلغی معادل یک میلیارد دلار را در کارخانه‌ای جدید در شهر توسکالوزای ایالت آلاباما تولید کند. آنگونه یو.اس.ای تودی گزارش داده، این کارخانه که حدود بیست سال است محل مونتاژ خودروهای مرسدس بنز به شمار می‌رود، هم‌اینک کانون تولید مدل‌های جی‌ال‌ای، جی‌ال‌اس و جی‌ال‌سی بوده و قرار است از ابتدای دهه آینده به مرکز اصلی تولیدات الکتریکی بنز تبدیل گردد.

حمله به بازار تسلا 
به گزارش فرادید، گفته می‌شود این شرکت با هدف تولید 50 مدل جدید که در سه نوع هیبریدی، پلاگین هیبرید و الکتریکی هستند، قرار است ستاره آلمانی را برای مقابله با روند سریع تغییر اقلیم صنعت خودرو در جهان همراهی کنند. مرسدس بنز در این راه قرار است با همکاری برخی دیگر از برندها، رقابتی سخت را در این راه جدید با خودروسازانی مثل ولوو، جگوار لندروور و ب.ام.و آغاز کند. این شرکت که مالک بخشی از سهام برند فوسو میتسوبیشی نیز هست، اخیر از کامیونت ای-فوسو رونمایی کرده که با کمک موتور الکتریکی قادر است مسافت بسیاری را بپیماید. درعین حال مرسدس بنز در حال توسعه مدل الکتریکی اسپرینتر الکتریکی است که می‌تواند همچون خودروهای تسلا مسافت بالایی را با یک بار شارژ طی کند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه