آخرین مکالمه خبرنگار مفقود صدا و سیما

آخرین مکالمه خبرنگار مفقود صدا و سیما

صبح پنج‌شنبه روز عید قربان بود که قبل از عازم شدن به رمی جمرات با همسرش برای تبریک عید مکالمه‌ی تلفنی داشت، اما پس از این فاجعه هیچ خبری از او نشد و هر چه با او تماس گرفتیم در دسترس نبود و نبود ...
کد خبر: ۴۳۸۶
بازدید : ۴۳۶۵
۰۴ مهر ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۶
صبح پنج‌شنبه روز عید قربان بود که قبل از عازم شدن به رمی جمرات با همسرش برای تبریک عید مکالمه‌ی تلفنی داشت، اما پس از این فاجعه هیچ خبری از او نشد و هر چه با او تماس گرفتیم در دسترس نبود و نبود ...
 
به گزارش ایسنا، سید حمید میرزاده - خبرنگار اعزامی صداوسیما به حج - که پس از فاجعه منا مفقود شده است، 18 سال سابقه‌ی کار در صداوسیما دارد و گوینده، خبرنگار، مترجم و مدیر تولید و تأمین سیمای عربی آفریقایی برون‌مرزی صداوسیماست.
 
در گفت‌وگو با یکی از اقوام این خبرنگار، درباره‌ی آخرین ارتباط تلفنی که با سید حمید میرزاده داشته‌اند، سوال کرد و جویای آخرین اطلاعاتی که از وی دارند، شد.
 
سید عبدالامیر میرزاده، مدیر سابق دفتر صداوسیما در تاجیکستان که از اقوام این خبرنگار است درباره‌ی آخرین ارتباط تلفنی سید حمید میرزاده تشریح کرد: صبح پنج‌شنبه روز عید قربان بود که قبل از عازم شدن به رمی جمرات با همسرش گفت‌وگو داشت اما پس از این اتفاق هیچ خبری از او نشد و هر چه با او تماس گرفتیم در دسترس نبود.
 
وی در ادامه درباره‌ی فاجعه‌ای که روز عید قربان در منا رخ داد، نیز یادآور شد: این فاجعه به دلیل بی‌توجهی و بی‌کفایتی سران عربستان به وقوع پیوست. متأسفانه پادشاه عربستان بدون هیچ واکنشی، حتی به خاطر این فاجعه شکل گرفته عذرخواهی هم نکرد.
 
میرزاده سپس گفت:‌ فکر می‌کنم این فاجعه از قبل پیش‌بینی شده بود. امیدوارم جمهوری اسلامی ایران بابت این فجایع عکس‌العمل نشان دهد و پیگیر مفقودان این فاجعه باشد.
 
او سپس با بیان اینکه در حال حاضر سه روز است که خبری از سید حمید میرزاده خبرنگار صداوسیما نیست، یادآور شد: او دارای یک فرزند پسر و دو دختر است که همچنان برای پیدا شدن پدرشان بی‌تابی می‌کنند و مرتبا پیگیر هستند تا از تازه‌ترین و آخرین خبرها که قرار است امروز رأس ساعت 15 اعلام شود، مطلع شوند.
 
سید حمید میرزاده خبرنگار صداوسیما به مدت هفت سال گوینده اخبار شبکه خبر بوده است. وی در رادیو عربی تهران نیز چندین سال گویندگی کرده است و مسوول دوبلاژ برنامه‌ها به زبان عربی بوده است.
 
سید حمید میرزاده همچنین با شبکه ثقلین، شبکه‌ای که برای مجمع جهانی اهل بیت(ع) است، همکاری داشته است.
 
این خبرنگار صداوسیما که جزو 20 نفر از خبرنگاران اعزامی سازمان صداوسیما به حج بوده است، در حال حاضر مفقوده شده است.
 
وی متولد سال 1340 و حدود 18 سال است که سابقه کار در صداوسیما را دارد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین