عامل آزار زنان شرق تهران کشته شد

عامل آزار زنان شرق تهران کشته شد

عامل آزار و اذیت زنان شرق تهران، هنگام فرار از دست پلیس با شلیک گلوله ماموران زمینگیر شد.
کد خبر: ۴۴۵۱
بازدید : ۴۷۰۷
۰۶ مهر ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۳
نویسنده:تجاوز به زنان خانه دار
عامل آزار و اذیت زنان شرق تهران، هنگام فرار از دست پلیس با شلیک گلوله ماموران زمینگیر شد.
 
به گزارش جام جم، اوایل مردادماه زن جوانی با مراجعه به کلانتری گلبرگ از ورود مرد شیطان صفت نقابداری به خانه اش خبر داد.
 
این زن در شکایتش گفت: ساعت 2 عصر مشغول استراحت در خانه ام در خیابان 46 شرقی بودم که مرد نقابداری وارد خانه ام شد و با تهدید قصد آزار و اذیت مرا داشت. هرچه به او التماس کردم فایده ای نداشت تا این که به او گفتم همسرم در راه بازگشت به خانه است که مرد جوان ترسید و پس از کتک زدن، مرا داخل کمد حبس کرد و با سرقت طلا، تبلت تلفن همراه و لپ تاپ همراه همدستش که منتظر او بود، فرار کرد.
 
در حالی که تحقیقات برای شناسایی مرد نقابدار ادامه داشت به فاصله 10 روز دو زن دیگر هم با مراجعه به کلانتری گلبرگ از مرد نقابدار شکایت کردند. زن 50 ساله که ساکن نارمک بود در شکایتش راز آزار و اذیت خود توسط شبح سیاه و همدستش را فاش کرد.
 
پس از این شکایت ماموران متوجه شدند متهم همراه مرد جوان دیگری مرتکب جرایم سیاه خود می شود.
 
شش روز بعد نیز زن 19 ساله ای در شکایت مشابه از مردان نقابدار به علت ورود به خانه اش و ضرب و جرح و سرقت شکایت کرد.
 
ماموران با سرنخ های به دست آمده موفق شدند پسر 32 ساله ای را به نام ابوالفضل در شرق تهران شناسایی کنند. با بررسی مخفیگاه متهم در تهرانپارس هیچ ردی از او به دست نیامد اما ماموران موفق شدند 28 شهریور او را در پردیس بومهن شناسایی و دستگیر کنند.
 
با انتقال متهم به تهران تعدادی از شکات متهم را شناسایی کردند که در محل جرم حضور داشته اما عامل تعرض فرد دیگری بوده است.
 
مرد جوان در بازجویی ها میلاد، دوستش را عامل سرقت و تجاوز به زنان خانه دار معرفی کرد و گفت: دوستم میلاد نقشه سرقت از زنان تنها را طراحی کرد و من به عنوان زاغ زن همراهش می رفتم.او داخل خانه ها می رفت و پس از سرقت، زنان را مورد آزار و اذیت قرار می داد.
 
با اعترافات متهم 32 ساله تحقیقات برای شناسایی میلاد آغاز شد تا این که روز گذشته ماموران متوجه تردد او در شهرستان بومهن شدند.
 
بلافاصله اکیپی از ماموران پلیس آگاهی برای دستگیری او وارد عمل شدند اما متهم 30 ساله سوار بر خودرو اقدام به فرار کرد.
 
در حالی که عملیات تعقیب و گریز برای دستگیری میلاد ادامه داشت او توجهی به اخطار و شلیک هوایی پلیس نکرده و برای فرار وارد لاین مخالف می شود.
 
ماموران که دیگر چاره ای برای متوقف کردن خودروی او نداشتند به سمت خودرو شلیک کردند که در جریان این تیر اندازی متهم اصلی تجاوز به زنان خانه دار کشته شد.
 
روز گذشته با احضار سه زن شاکی به پلیس آگاهی آنها با مشاهده عکس متهم کشته شده توانستند او را به عنوان عامل تعرض شناسایی کنند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین