لامبورگینی برای ژاپنی‌ها سفارشی خودرو می‌سازد
ساخت 5 نمونه خاص از سوپراسپورت آونتادور به مناسبت پنجاهمین سالگرد حضور شرکت لامبورگینی در ژاپن

لامبورگینی برای ژاپنی‌ها سفارشی خودرو می‌سازد

لامبورگینی در حالی به پایان سال 2018 نزدیک می‌شود که خود را مهیای معرفی یک اس‌یووی سوپرلوکس و گران‌قیمت با نام اوروس می‌کند که از حدود 3سال قبل وعده تولید آن را به خریداران خود داده است. این محصول جدید قرار است تا اوایل سال 2018 معرفی و به بازار عرضه شود.
کد خبر: ۴۴۶۳۱
بازدید : ۱۹۳۵
۰۲ آبان ۱۳۹۶ - ۰۰:۰۹

لامبورگینی برای ژاپنی‌ها سفارشی خودرو می‌سازد

فرادید | لامبورگینی با اهداف جلب توجه بیشتر در بازار بزرگ ژاپن دست به یک خلاقیت جالب زده و با الهام از عناصر5 گانه طبیعی در فرهنگ سامورایی، دست به ساخت پنج نمونه خاص از خودروی اونتادور رودستر زده است. این اتفاق که به فاصله یک ماه از رونمایی نمونه جدید رودستر آونتادور در نمایشگاه اتومبیل فرانکفورت رقم خورده، قرار است در ژاپن با نام وی12 دراپ تاپ (V12 droptop) عرضه شود.

به گزارش فرادید، هر یک از این نسخه‌ها که به نام یکی از عناصر پنجگانه تولید می‌شود قرار است ویژگی های خاصی داشته باشد. آب، آتش، باد، آسمان و زمین عنولن این پنج گونه است و با رنگ‌هایی اختصاصی که هر یک حدود 170 ساعت زمان برده تا تکمیل شود، تحویل مشتریان می‌شود. خود پروسه رنگ هر یک از این 5 اتومبیل در شرایطی بسیار پیچیده اجرایی شده و با استفاده از فیبر کربن و نیز دستگاه‌های خاص، انجام گرفته تا بعد از حدود 6 ماه کار روی هر خودرو، نتیجه کار بسیار متفاوت از محصولی عادی باشد.

در داخل اتاق از اقسام چرم سیاه و بسیار گران آلکانترا یا ناپا استفاده شده در حالی که با کمک مواد گران قیمت نظیر فیبر کربن، سعی شده تا برخی المان‌های فرهنگ بومی ژاپن در داخل اتاق خودرو تداعی شود و راننده و سرنشین کناری در راحت‌ترین فضای ممکن، لذت سواری با اتومبیلی خاص و سفارشی را بچشد که با داشتن لوگوی گاو سنت آگاتا، از ظرافت یک پرنده و سرعت یک یوزپلنگ بهره می‌برد..

اگر متعجبید از این میزان دقت و وسواس لامبورگینی برای بازار ژاپن و نیز مایلید بدانید که چرا شرکت ایتالیایی این میزان وقت و هزینه را برای خریداران ژاپنی صرف کرده، بهتر است از جایگاه بازار ژاپن برای لامبورگینی کمی بیشتر مطلع شوید چرا که کشور آفتاب تابان دومین بازار مهم گاوهای ایتالیایی ساخت شهر سنت آگاتا هستند.

در عین حال، لامبورگینی در حالی به پایان سال 2018 نزدیک می‌شود که خود را مهیای معرفی یک اس‌یووی سوپرلوکس و گران‌قیمت با نام اوروس می‌کند که از حدود 3سال قبل وعده تولید آن را به خریداران خود داده است. این محصول جدید قرار است تا اوایل سال 2018 معرفی و به بازار عرضه شود.

 
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین