پاسات از نگاه خارجی‌ها چگونه محصولی است؟
نگاهی به سدان متوسط فولکس واگن در آستانه ورود به ایران

پاسات از نگاه خارجی‌ها چگونه محصولی است؟

بررسی نقدهای خریداران خارجی اما گویای نکات جالبی در مورد این سدان کشیده آلمانی است. اول اینکه از مجموع 37 نقدی که خریداران این محصول در سایت پروداکت ریویو نوشته‌اند نمره خوبی نصیب پاسات شده است.
کد خبر: ۴۵۱۶۸
بازدید : ۲۷۵۲
۱۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۲

فرادید| سدان‌های متوسط نیمه‌لوکس یا اقتصادی و شهری از جمله پرمخاطب‌ترین محصولات بازار خودروی ایران هستند که در دو دهه اخیر پیوسته روند رشد چشمگیری را به لحاظ اقبال مشتریان به ثبت رسانده و هواخواهان بسیاری در ایران دارند. آخرین خودرویی که قرار است در این رده میهمان جاده‌های ایران شود محصولی از فولکس‌واگن با نام پاسات است که در شمار پرفروش‌ترین خودروهای هر سال جهان قرار داشته و در 5 دهه اخیر همواره نامی معتبر در این رده از بازار بوده است.

 پاسات از نگاه خارجی‌ها چگونه محصولی است؟

به گزارش فرادید، بررسی نقدهای خریداران خارجی اما گویای نکات جالبی در مورد این سدان کشیده آلمانی است. اول اینکه از مجموع 37 نقدی که خریداران این محصول در سایت پروداکت ریویو نوشته‌اند نمره خوبی نصیب پاسات شده و کلا بالاتر از میانگین عمومی، 4.3 ستاره از 5 ستاره کامل رضایت را کشب کرده است. نسل جدید که از سال 2006 آمده و تا سال 2015 روی خط تولید بوده در مقایسه با نسل جدید که دو سالی از حضورش در بازار جهانی می‌گذرد، نمره بالاتری دارد به طوری که فیس‌لیفت اول نسل قبل نمره عالی 4.8  از 5 را کسب کرده است. در نسل جدید اما خریداران روی چند ویژگی اساسی و البته نقص مهم پاسات مانور می دهند. به گفته تیموتی، کاهش سطح روغن موتور در برخی از مدل‌ها آزاردهنده بوده و در عین گرم شدن پیاپی موتور، هزینه بیشتری را روی دست شما می‌گذارد.

پاسات از نگاه خارجی‌ها چگونه محصولی است؟

نوع روغن سفارش شده جهت استفاده در این مدل هم به دلیل گران بودن و کمیاب بودن موضوع دیگری است که روی آن مانور زیادی داده شده است. جاش هم یکی دیگر از مالکان پاسات است که در نقد خود ضمن ستایش سطح بالای تکنولوژی کابین و هماهنگی خوب موتور و گیربکس، بر مصرف بالای روغن توسط موتور صحه گذاشته و آن را یک نکته منفی برای پاسات عنوان کرده است. در عین حال خریداران پاسات حس اشرافی سواری با این مدل در کنار گنجایش بالا و راحتی کابین را بسیار ستوده‌اند.

پاسات از نگاه خارجی‌ها چگونه محصولی است؟

ویژگی مهم دیگری که برخی مالکان پاسات در نقدهای‌شان به آنها اشاره کرده‌اند مصرف پایین سوخت و کیفیت مناسب مواد به‌کاررفته در کابین است که در کنار طراحی مجلل و مهندسی دقیق فولکس بسیار تکرار شده است. همچنین از دیگر نکات قابل ذکری که خریداران پاسات بارها به آن اشاره کرده‌اند، دینامیک خوب خودرو و لذت بالای رانندگی است که در سری آر پاسات با کمک یک موتور 8/1 لیتری توربو رضایت خریداران را جلب کرده است. در نهایت اینکه اسمیت کارتر خریدار استرالیایی این سدان بزرگ را با توجه به سطح قیمت آن و ارزش خریدش، بهتر از مرسدس ای کلاس و جگوار ایکس‌ای عنوان کرده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه