(تصویر) مجری با سابقه روی تخت بیمارستان

(تصویر) مجری با سابقه روی تخت بیمارستان

محمدرحمان نظام اسلامی مجری با سابقه صدا و سیما با اشاره به اینکه به دلیل عفونت ترکش های دوران جنگ در بیمارستان بستری شده است، حال عمومی اش را مناسب توصیف کرد.
کد خبر: ۴۵۷۰
بازدید : ۵۳۴۵
۰۸ مهر ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۹
محمدرحمان نظام اسلامی مجری با سابقه تلویزیون که از جانبازان جنگ نیز است و مردم چهره و صدای او را با برنامه صبحگاهی «صبح بخیر ایران» می شناسند، چندی پیش به دلیل عفونت استخوانی ناشی از اصابت ترکش های زمان جنگ در بیمارستان خاتم الانبیا بستری شده و تحت مراقبت های ویژه قرار گرفته است.
 
این مجری صدا و سیما درباره آخرین وضعیت جسمانی خود، گفت: پس از بستری شدن در بیمارستان مراحل پزشکی ام به سرعت انجام شد و در حال حاضر وضعیت جسمانی بهتری نسبت به گذشته دارم و جای نگرانی نیست.

(تصویر) مجری با سابقه روی تخت بیمارستان 

وی ادامه داد: به دلیل آسیب هایی که در دوران جنگ دیده ام هرچند وقت یکبار ترکش های جا مانده در بدنم عفونت می کنند، به همین دلیل هر چند سال یکبار گرفتار عفونت استخوانی می شوم.
 
نظام اسلامی در پایان با بیان این که محتاج دعای مردم است، گفت: برای سومین بار است که به بیمارستان آمده ام و امیدوارم همه بیماران شفا پیدا کنند و من هم با دعاهای مردم بهبود پیدا کنم. البته مردم عزیز همیشه به من لطف داشتند و همواره محتاج دعای آنها هستم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین