ترین‌های این هفته لیگ برتر فوتبال

ترین‌های این هفته لیگ برتر فوتبال

هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر شب گذشته با برگزاری 7 دیدار، تداوم صدرنشینی استقلال و توقف پرسپولیس و سپاهان به پایان رسید.
کد خبر: ۵۱۴۱
بازدید : ۹۸۸
۲۵ مهر ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۸
در هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر، تیم فوتبال ذوب‌آهن به عنوان بهترین تیم هفته انتخاب شد.
 
هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر شب گذشته با برگزاری 7 دیدار، تداوم صدرنشینی استقلال و توقف پرسپولیس و سپاهان به پایان رسید.
 
در زیر نگاهی می‌اندازیم به نتایج و ترین‌های این رقابت‌ها در هفته هشتم:
 
نتایج هفته هشتم در یک نگاه:
پدیده یک - استقلال یک
 
سایپا صفر - ذوب آهن یک
 
سپاهان یک - سیاه جامگان یک
 
راه‌آهن 5 - استقلال اهواز صفر
 
گسترش فولاد یک - نفت تهران یک
 
فولاد یک - تراکتورسازی 2
 
پرسپولیس یک - صبای قم یک
 
تعداد گل‌های هفته: 17 گل
 
میانگین گل در هر دیدار: 2،12 گل
 
پرگل‌ترین دیدار: یک دیدار با 5 گل
 
کم‌گل‌ترین دیدار: یک دیدار بدون گل
 
بهترین تیم هفته: ذوب‌آهن
در هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر تیم فوتبال ذوب‌آهن موفق شد در تهران در حالی تیم خوب سایپا را شکست دهد که در کنفرانس خبری قبل از مسابقه، یحیی گل‌محمدی از شرایط نه چندان مناسب تیمش در آستانه این دیدار یاد کرده بود و عنوان کرده بود که از این چالش نیز با موفقیت بیرون می‌آییم.
 
در نهایت این اتفاق برای ذوب‌آهن افتاد و این تیم موفق شد تیم پرمهره و یکدست سایپا را در خانه‌اش شکست داده و به عنوان تیم برتر هفته انتخاب شود.
 
راه‌آهن و تراکتورسازی نیز با توجه به نتایجی که به دست آوردند از تیم‌های خوب هفته بودند.
 
بهترین بازیکن هفته: مهرداد محمدی
در هفته‌ای که سپری شد تیم فوتبال راه‌آهن با درخشش یکی از برادران محمدی استقلال اهواز را در تهران گلباران کرد تا این بازیکن به عنوان برترین بازیکن هفته انتخاب شود.
 
مهرداد محمدی که این روزها در تیم امید نیز بازی‌های قابل قبولی را ارائه می‌دهد در هفته هشتم لیگ برتر در ترکیب راه‌آهن دو گل از 5 گل تیمش را به ثمر رساند.
 
مسعود حسن‌زاده نیز در ترکیب ذوب‌آهن موفق شد تک گل تیمش مقابل سایپا را به ثمر رسانده تا این بازیکن نیز از بازیکنان خوب هفته باشد.
 
بهترین سرمربی هفته: تونی اولیویرا
در هفته هشتم لیگ برتر تراکتورسازی به روند خوب خود این بار در اهواز ادامه داد و موفق شد با اندیشه‌های تاکتیکی سرمربی پرتغالی خود بر فولاد چیره گشته تا تونی به عنوان بهترین سرمربی هفته انتخاب شود.
 
در این هفته از رقابت‌ها تیم‌های ذوب‌‌آهن و راه‌آهن نیز نتایج قابل قبولی را کسب کردند تا سرمربیان این تیم‌ها نیز از مربیان خوب هفته باشند.
 
مسابقه هفته: پرسپولیس - صبا
دیدار تیم‌های پرسپولیس و صبا مانند سایر دیدارهای هفته بدون شک تحت تأثیر درگذشت هادی نوروزی برگزار شد، با این حال این موضوع در دیدار استادیوم آزادی و با توجه به اینکه یک پای میدان پرسپولیس بود مشهودتر از سایر دیدارها بود تا این مسابقه با توجه به این مسائل به عنوان بهترین مسابقه هفته انتخاب شود.
 
اتفاقات هفته:
شکست‌ها و ناکامی‌های فولاد و حضور این تیم در قعر جدول از اتفاقات مهم هفته است.
 
بهترین گلزنان در پایان هفته هشتم:
6 گل: مهدی طارمی (پرسپولیس) - مهرداد محمدی (راه‌آهن)
 
5 گل: امید ابراهیمی (استقلال)
 
4 گل: حسن بیت سعید (استقلال خوزستان)
 
3 گل: سجاد شهباززاده (استقلال) - غلامرضا رضایی (سایپا) - احسان حاج‌صفی (سپاهان) - داریوش شجاعیان (گسترش فولاد) - آرش افشین (ملوان)
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین