انفجار یک مجموعه اقامتی در مشهد

انفجار یک مجموعه اقامتی در مشهد

در زمان وقوع انفجار توأم با حریق در فضای حدودا ۴۰ متری سوئیت ۵ مسافر شامل دو مرد جوان، یک دختر نوجوان و یک بانوی میانسال بود که متاسفانه دچار سوختگی و روانه بیمارستان شدند.
کد خبر: ۵۳۲۵۵
بازدید : ۷۸۳
۰۲ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۰
انفجار یک مجموعه اقامتی در مشهد
 
مدیر منطقه چهارم عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد از وقوع انفجار در یک مجموعه اقامتی واقع در بلوار طبرسی مشهد بر اثر نشت گاز خبر داد.

به گزارش ایسنا، «حسین صالح نظرآباد» در خصوص این حادثه اظهار کرد: عصر سه شنبه با اعلام بروز این حادثه به سامانه تلفنی ۱۲۵، بلافاصله چندین تیم امداد و نجات و اطفای حریق از ایستگاه‌های مجاور روانه محل حادثه شد.

وی خاطرنشان کرد: کانون انفجار طبقه همکف ساختمان دو طبقه بود که در پی وقوع آن شیشه‌های در و پنجره یکی از سوئیت‌ها و تعدادی از لوازم داخل آن نیز به اطراف پرتاب شد و نیمی از فضا در آتش سوخت.

صالح نظرآباد ادامه داد: در زمان وقوع انفجار توأم با حریق در فضای حدودا ۴۰ متری سوئیت ۵ مسافر شامل دو مرد جوان، یک دختر نوجوان و یک بانوی میانسال بود که متاسفانه دچار سوختگی و روانه بیمارستان شدند.

وی با بیان این‌که در این حادثه به سایر سوئیت‌ها آسیبی وارد نشده بود، خاطرنشان کرد: طبق بررسی‌های اولیه نشت گاز این حادثه را رقم زده بود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه