تیراندازی در بهبهان

تیراندازی در بهبهان

فرماندار بهبهان گفت: حادثه تیراندازی شب گذشته (2 آبان) به دلیل اختلافات قومی بوده و هر دو طرف درگیری دستگیر شده‌اند.
کد خبر: ۵۳۶۳
بازدید : ۳۰۰۵
۰۳ آبان ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۴
نویسنده:شش نفر دستگیر شدند
فرادید| فرماندار بهبهان گفت: حادثه تیراندازی شب گذشته (2 آبان) به دلیل اختلافات قومی بوده و هر دو طرف درگیری دستگیر شده‌اند.
 
حسین ملک‌خدایی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در تیراندازی شب گذشته که به دلیل اختلافات قبلی اتفاق افتاد، حدود 5، 6 نفر با ساچمه زخمی شدند که به صورت سرپایی درمان شده‌اند.
 
وی افزود: این حادثه در شهر بهبهان روبه‌روی امامزاده حیدر به وقوع پیوست و حمله به هیات عزاداری یا عزاداران حسینی نبوده است بلکه چند نفر به دلیل اختلافات قومی با یکدیگر درگیر شدند، که عوامل این تیراندازی به سرعت دستگیر شدند.
 
پیش از این سرهنگ سید رحمان موسوی، معاون فرماندهی انتظامی خوزستان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، خبر تیراندازی به هیات عزاداری حسینی در شهرستان بهبهان را تکذیب کرده بود.
 
وی اظهار کرد: شایعه تیراندازی به عزاداران حسینی در شهرستان بهبهان کذب است و چنین اتفاقی در استان خوزستان رخ نداده است. از مردم تقاضا می‌کنیم به شایعاتی که در فضای مجازی و رسانه‌های غیررسمی منتشر می‌شود توجه نکرده و تنها به اخبار رسانه‌های رسمی اعتماد کنند.
 
شب گذشته خبر و عکس‌هایی مبنی بر تیراندازی به هیات عزاداری در شهرستان بهبهان و زخمی شدن چهار نفر در این حادثه در شبکه‌های مجازی منتشر شد.

شش نفر دستگیر شدند
در همین حال امروز دادستان بهبهان از دستگیری شش نفر از عوامل تیراندازی خبر داد.

فاضل محمدپور پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بامداد امروز یکی از اخلالگران با اسلحه شکاری به سمت عزاداران اباعبدالله الحسین در نزدیکی بقعه امامزاده حیدر شلیک می‌کند که در این حادثه هفت نفر مصدوم و به مراکز درمانی انتقال یافتند. 
 
وی خاطر نشان کرد: با توجه با آمادگی قبلی ماموران امنیتی، بلافاصله ماموران پلیس و سپاه وارد عمل شدند و در کمتر از 15 دقیقه، 6 نفر از عوامل اصلی حادثه شناسایی و بازداشت شدند.
 
دادستان عمومی و انقلاب بهبهان خاطرنشان کرد: بر اثر تیراندازی متقابل پلیس عوامل حادثه یکی از این افراد تیر خورد و چند نفر دیگر متواری شدند که با تعقیب و گریز ماموران 6 نفر از عوامل حادثه بلافاصله بازداشت شدند.
 
محمدپور تصریح کرد: پرونده این حادثه در حال پیگیری و بررسی جدی قضایی است و تحقیقات تکمیلی همچنان ادامه دارد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه