معمای مرگ مرموز زن جوان و 2 دخترش

معمای مرگ مرموز زن جوان و 2 دخترش

معمای ناپدید شدن زن جوان و دو کودک خردسالش با کشف جسد آنها پیچیده‌تر شد.
کد خبر: ۵۳۸۲
بازدید : ۱۵۰۶
۰۴ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۵
معمای ناپدید شدن زن جوان و دو کودک خردسالش با کشف جسد آنها پیچیده‌تر شد.
 
به گزارش جام جم، روز چهارشنبه گذشته مردی با مراجعه به ماموران پلیس آگاهی شهرستان رودسر از ناپدید شدن مرموز همسر و دو فرزندش خبر داد.
 
این مرد در شکایتش گفت: من اهل روستای گره گوابر اشکور و کشاورز هستم. امروز وقتی به خانه آمدم متوجه شدم همسرم به نام طاهره 31 ساله همراه دو دخترم دنیا سه ساله و دریا شش ساله در خانه نیستند. با طولانی شدن غیبت آنها، به جستجو در روستا پرداختم، اما کسی آنها را ندیده بود. به همین دلیل تصمیم گرفتم شکایتی را مطرح کنم.
 
پس از این شکایت تیمی از ماموران، تحقیقات در این زمینه را آغاز کردند، اما هیچ ردی از اعضای این خانواده به دست نیامد. جستجوها ادامه داشت تا این که دیروز یکی از اهالی روستا با جسد طاهره زیر پل تقوای زیاز اشکور روبه رو شد. او در تماس با پلیس موضوع را گزارش کرد و تیمی از کارآگاهان خود را به محل حادثه رساندند.
 
بررسی ها نشان می داد، هیچ آثاری روی بدن طاهره وجود ندارد که این موضوع، معمای پرونده را پیچیده کرد. ماموران جستجو در منطقه را آغاز و در فاصله 500 و 700 متری جسد طاهره پیکر بی جان دو دختر او را پیدا کردند. بر روی بدن آنها نیز آثار درگیری وجود نداشت.
 
سرهنگ فلاح کریمی، رئیس پلیس آگاهی استان گیلان در این باره به جام جم گفت: یک مظنون در این رابطه دستگیر شده و منتظر نظر پزشکی قانونی درباره علت مرگ زن و دو فرزندش هستیم.
 
وی اضافه کرد: هنوز به طور قطعی نمی توان اعلام کرد که زن و فرزندانش به قتل رسیده اند یا بر اثر حادثه جان باخته اند. باید آزمایش های سم شناسی انجام شود و تحقیقات پلیسی از تنها مظنون پرونده ادامه دارد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه