فولکس‌ واگن به آینده سدان‌ها خوش‌‌بین است

فولکس‌ واگن به آینده سدان‌ها خوش‌‌بین است

وقتی که ما درباره خودروهای برقی صحبت می‌کنیم، سدان‌ها از مزیت‌های بیشتری برخوردارند. شکل و ضریب کشش آنها در این موضوع بسیار موثر است.
کد خبر: ۵۶۰۷۲
بازدید : ۱۰۱۵
۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۰
به‌رغم آنکه در خبرها آمده بود شرکت خودروسازی فورد امید چندانی به آینده سدان‌ها ندارد و حتی قصد دارد تا سال ۲۰۲۲ همه خودروهای سدان و کوچک خود را از خط تولید آمریکای خود حذف کند، فولکس‌واگن اعلام کرده است که امید زیادی به آینده سدان‌ها دارد.
 
خوش‌ بینی فولکس‌ واگن به آینده سدان‌ها

هینریش ووبکن، رئیس شاخه آمریکای شرکت خودروسازی فولکس‌واگن در مصاحبه‌ای با نشریه «دیجیتال ترندز» ضمن پذیرش این واقعیت که شرکت خودروسازی فولکس واگن قصد دارد تمرکز بیشتری بر خودروهای شاسی‌بلند داشته باشد، در عین‌حال افزود که این خودروساز قصد دارد همچنان به تولید سدان‌ها و خودروهای کوچک خود ادامه دهد، چون این خودروها بخش کلیدی آینده خودروهای برقی فولکس‌واگن را تشکیل می‌دهند. هینریش در ادامه افزود: «این پرسش که روند حمل‌ونقل برقی به نفع سدان‌ها پیش‌ خواهد رفت یا خودروهای شاسی‌بلند هنوز پاسخ داده نشده است.» وی افزود: ‌«وقتی که ما درباره خودروهای برقی صحبت می‌کنیم، سدان‌ها از مزیت‌های بیشتری برخوردارند. شکل و ضریب کشش آنها در این موضوع بسیار موثر است.»

 

منبع: دنیای اقتصاد 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه