ویدئو/ حمله راننده تاکسی به هواداران فوتبال در روسیه

ویدئو/ حمله راننده تاکسی به هواداران فوتبال در روسیه

مقامات پلیس مسکو لحظاتی پس از اعلام خبر حمله، از دستگیری راننده تاکسی خبر دادند.
کد خبر: ۵۸۷۳۳
بازدید : ۲۳۲۳
۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۸

یک‌دستگاه تاکسی در پایتخت روسیه که این روز‌ها میزبان جام جهانی فوتبال است، عابران را در مسکو زیر گرفت و دستکم ۷ نفر را مصدوم کرد.

یک تاکسی در مسکو به سمت عابران پیاده حمله کرد؛ گزارش‌های اولیه از زخمی شدن ۷ نفر حکایت دارد.

این حادثه در نزدیکی مرکز خرید «گوستینی دوُر» در مرکز مسکو روی داده است. مقامات پلیس مسکو لحظاتی پس از اعلام خبر حمله، از دستگیری راننده تاکسی خبر دادند.

یکی از خبرنگاران محلی به نقل از شاهدان عینی از مصدومیت شدید ۳ نفر خبر داده است.

راننده خودرو تبعه قرقیزستان است و خودرویش ابتدا به یک تابلوی علامت راهنمایی در کنار خیابان برخورد کرد و سپس به عابران کوبیده شد. بر اساس نوشته اسپوتنیک، راننده تاکسی گفته که تصادف عمدی نبوده است.

وزارت خارجه آمریکا دیروز به اتباع این کشور در خصوص سفر به روسیه هشدار داده و حتی از آن‌ها خواسته بود، در تصمیم خود تجدیدنظر کنند. آمریکایی‌ها به صراحت از امکان انجام عملیات تروریستی خبر داده بودند.

پلیس مسکو می‌گوید احتمالا این حادثه ناشی از خارج شدن خودرو از کنترل راننده بوده است؛ شهردار مسکو هم این ارزیابی را تأیید کرده است. در بین مصدومین، اتباع مکزیک دیده می‌شوند. سفارت مکزیک این خبر را تأیید کرده، ولی شمار دقیقی از مصدومان مکزیکی منتشر نکرده است.

اتباع روس و اوکراینی هم در بین مصدومین دیده می‌شوند.

در فیلمی که در فضای مجاری منتشر شده، راننده تاکسی مزبور در حال فرار و مردم در حال تعقیب وی دیده می‌شوند.

در فیلم دیگری، لحظه تصادف تاکسی و مردم به وضوح قابل دیدن است؛ راننده پس از ورود به پیاده‌رو و برخورد با مردم، با ضربات مشت یک مرد مجبور به فرار می‌شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین