خوردبین: نگفتم استقلال از داوری نفع برده است

خوردبین: نگفتم استقلال از داوری نفع برده است

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید پورحیدری از صحبت‌هایش برداشت بدی داشته است.
کد خبر: ۵۹۳۸
بازدید : ۸۰۶
۱۸ آبان ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۶
سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید پورحیدری از صحبت‌هایش برداشت بدی داشته است.
 
محمود خوردبین در گفت‌وگو با ایسنا، درباره آغاز تمرین‌های تیم فوتبال پرسپولیس اظهار کرد: با توجه به اینکه ما را از جام حذفی کنار گذاشتند، از بعدازظهر دوشنبه تمرین‌هایمان آغاز خواهد شد تا بتوانیم خودمان را برای حضور قدرتمند در لیگ آماده کنیم.
 
خوردبین درباره مشکلات داوری هم گفت: من هیچ وقت نگفته‌ام که داوران تعمدی اشتباه کرده‌اند اما این همه اشتباه سهوی برای یک تیم اتفاق نمی‌افتد. در طول این فصل چندین و چند اشتباه در بازی‌های مختلف بر علیه تیم ما رخ داده که واقعا صبر ما را لبریز کرده است. وزیر ورزش هم با ابراز ناراحتی از این موضوع دستور دادند تا هرچه زودتر تا این مسائل بررسی شود. ما هم امیدواریم که در بازی‌های آینده اشتباهات داوران به حداقل برسد.
 
سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس درباره مصاحبه‌اش با یکی از روزنامه‌های ورزشی و همینطور صحبت‌های منصور پورحیدری هم گفت: فکر می‌کنم پورحیدری از صحبت‌های من برداشت بدی داشته است. البته آن روزنامه هم صحبت‌های من را بد منعکس کرده بود. از من سوال شد که به نظر شما اشتباهات داوری بیشتر به ضرر تیم شما بوده یا استقلال که من پاسخ دادم اشتباهات بیشتر به ضرر تیم ما بوده است. فکر می‌کنم جمله‌ای که به نقل از من نوشته شده بود که استقلال از داوری نفع می‌برد درست نبود و من هیچ وقت چنین جمله‌ای را بر زبان نیاوردم. در کل اگر به خاطر این سوء تفاهم آقای پورحیدری ناراحت شده است عذرخواهی می‌کنم.
 
خوردبین در پایان درباره آینده تیم فوتبال پرسپولیس هم گفت: دیگر جام حذفی برایمان تمام شده و باید به لیگ فکر کنیم. اگر عذاب‌مان ندهند و داوران اجازه بدهند، می‌خواهیم در لیگ قدرتمند ظاهر شویم و نتایج خوبی بگیریم. مطمئنا این پتانسیل را داریم که نتایج خوبی را بگیریم و در انتهای فصل شرایط خوبی داشته باشیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه