موسیقی عروسی با نت مرگ!
آرزو‌های عروس و داماد در آتش تصادف سوخت

موسیقی عروسی با نت مرگ!

مجلس عروسی که قرار بود روز گذشته در یکی از روستا‌های اطراف مشهد برگزار شود در حالی به مجلس عزا تبدیل شد که در یک سانحه رانندگی پدر داماد جان سپرد و عروس و مادرشوهر نیز راهی بیمارستان شدند. این حادثه تاسف بار صبح روز یک شنبه گذشته در نزدیکی شهر رضویه مشهد هنگامی رخ داد که یک دستگاه کامیون با دو خودروی سواری برخورد کرد.
کد خبر: ۶۱۹۰۵
بازدید : ۶۹۱
۰۶ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۷
سید خلیل سجادپور| مجلس عروسی که قرار بود روز گذشته در یکی از روستا‌های اطراف مشهد برگزار شود در حالی به مجلس عزا تبدیل شد که در یک سانحه رانندگی پدر داماد جان سپرد و عروس و مادرشوهر نیز راهی بیمارستان شدند. این حادثه تاسف بار صبح روز یک شنبه گذشته در نزدیکی شهر رضویه مشهد هنگامی رخ داد که یک دستگاه کامیون با دو خودروی سواری برخورد کرد.
 
موسیقی عروسی با نت مرگ!
 
شدت این حادثه به حدی بود که راننده خودروی تیبا با وجود عمل کردن ایربَک‌ها در دم جان سپرد و دو سرنشین دیگر این خودرو نیز به همراه سرنشین خودروی سواری دیگر مجروح و روانه بیمارستان شدند.

در پی اعلام این سانحه دلخراش به گروه امدادی آتش‌نشانی، بلافاصله نیرو‌های عملیاتی اطفای حریق و امداد و نجات آتش نشانی شهر رضویه به محل حادثه در ۵ کیلومتری این شهر اعزام شدند و عملیات امداد و نجات را با رهاسازی افراد محبوس در خودرو آغاز کردند.

سرپرست آتش نشانی رضویه در این باره گفت: طبق بررسی‌های اولیه کامیون کمپرسی از سمت مشهد به سرخس و خودرو‌های سواری در جهت عکس حرکت می‌کردند که این حادثه رخ داده است. حاکی است کارت عروسی که روی داشبورد خودروی تیبا بود حکایت از آن داشت که سرنشینان خودرو در تدارک مجلس عروسی بودند و کارت‌ها نشان می‌داد که قرار بود مجلس عروسی زوج جوان دیروز (دوشنبه) برگزار شود، اما متاسفانه پدر میان‌سال داماد در صحنه تصادف جان سپرد و همسر و عروسش نیز که مصدوم شده بودند در بیمارستان بستری شدند.
 
این گونه بود که بار دیگر سانحه رانندگی در جاده مشهد- سرخس مجلس عروسی را به عزا تبدیل کرد و عروس و داماد لباس سیاه به تن کردند.
 
منبع: روزنامه خراسان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه