بهترین عکس‌های حرکتی به روایت آژانس مگنوم

بهترین عکس‌های حرکتی به روایت آژانس مگنوم

ویژگی اصلی در همه این عکس‌ها این است که عکاس به عامل حرکت در عناصر عکس توجه ویژه داشته و سعی کرده آن را به طور برجسته و شفاف به ببیننده نشان دهد.
کد خبر: ۶۴۰۳۴
بازدید : ۱۵۲۰
۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۵
عکس‌هایی که آژانس بین المللی عکاسی "مگنوم"  به عنوان بهترین عکس های حرکتی انتخاب کرده است. در هر تصویر عکاس توضیحاتی راجع به حس و حال خودش و فضایی که در آن بوده و عکس را گرفته می‌دهد.
 
پشت پل‌ها -2011 - پائولو ونتورا
 در روزهای کریسمس و شب سال نو، نوازندگان در خیابان‌های شهر که در اواسط دهه 70 کودکانه در آن زندگی می‌کردند می‌گذشتند و می‌نواختند.
پشت پل‌ها -2011 - پائولو ونتورا در روزهای کریسمس و شب سال نو، نوازندگان در خیابان‌های شهر که در اواسط دهه 70 کودکانه در آن زندگی می‌کردند می‌گذشتند و می‌نواختند.
پرندگان مهاجر -مکزیک- 1990 
داخل ماشین در بزرگراه در حال رانندگی بودم که دسته‌ای از پرندگان مهاجر را دیدم. من عاشق پرندگان هستم. آن ها نمادی از آزادی و رهایی هستند.
پرندگان مهاجر -مکزیک- 1990 داخل ماشین در بزرگراه در حال رانندگی بودم که دسته‌ای از پرندگان مهاجر را دیدم. من عاشق پرندگان هستم. آن ها نمادی از آزادی و رهایی هستند.
سواحل اوماها- 6 ژوئن -رابرت کاپا
سربازان آمریکایی در روز 6 ژوئن 1944 به شهر ساحلی
سواحل اوماها- 6 ژوئن -رابرت کاپا سربازان آمریکایی در روز 6 ژوئن 1944 به شهر ساحلی" اوماها" رسیدند. آب سرد بود وتا ساحل هنوز بیش از یکصد متری فاصله مانده بود. گلوله‌ها سوراخ‌هایی را اطراف من به وجود آوردند و من نزدیکترین مانع فولادی را برای عکس گرفتن ساختم، نزدیکیبودن به صحنه و رنگ خاکستری که در فضا ایجاد شده بود برای عکاسی خیلی خوب بود.
دست ها روی دیوار شهر- اساویرا، مراکش، 1985 -برونو باربی
دست باز نماد موفقیت و دور ماندن از چشم بد است. این تصویر در ژوئیه 1988در مسابقه صد سالۀ ملی جغرافیایی به نمایش گذاشته شد.
دست ها روی دیوار شهر- اساویرا، مراکش، 1985 -برونو باربی دست باز نماد موفقیت و دور ماندن از چشم بد است. این تصویر در ژوئیه 1988در مسابقه صد سالۀ ملی جغرافیایی به نمایش گذاشته شد.
بیتلز در استودیو ضبط امی -لندن- انگلستان-1964-دیوید هورن
در سال 1964  دوست من ریچارد لستر، که قرار بود اولین فیلم
بیتلز در استودیو ضبط امی -لندن- انگلستان-1964-دیوید هورن در سال 1964 دوست من ریچارد لستر، که قرار بود اولین فیلم "بیتلز" را "شب روز سخت" کارگردانی کند، از آن ها عکس گرفت. عکس نشان می دهد که آن ها در حال مطالعه هستند برای کاری که می خواستند انجام بدهند.
شهر مرزی دل ریو- تگزاس-2011
عکسی با چشم اندازی خالی و شکسته که انگار از چشم یک پرنده به منظره نگاه می کنی.
شهر مرزی دل ریو- تگزاس-2011 عکسی با چشم اندازی خالی و شکسته که انگار از چشم یک پرنده به منظره نگاه می کنی.
عبور مردم از منطقه Ginza -توکیو، ژاپن- 1996-هری گرویاتور
اولین چیزی که در سفر به ژاپن توجه مرا جلب کرد امنیتی است که آنجا وجود دارد. به راحتی می‌توانید وسایل خود را کنار خیابان رها کنید و بعد از چند ساعت بیایید و ان را بردارید. نکته ی دیگر اینکه مردم ژاپن به شما نگاه نمی‌کنند و برای عکاسی بهترین منطقه است به طوری که می‌شود گفت آنجا بهشت عکس و عکاسی است. اما این سوأل پیش می‌آید که هنوز هم اینگونه است؟
عبور مردم از منطقه Ginza -توکیو، ژاپن- 1996-هری گرویاتور اولین چیزی که در سفر به ژاپن توجه مرا جلب کرد امنیتی است که آنجا وجود دارد. به راحتی می‌توانید وسایل خود را کنار خیابان رها کنید و بعد از چند ساعت بیایید و ان را بردارید. نکته ی دیگر اینکه مردم ژاپن به شما نگاه نمی‌کنند و برای عکاسی بهترین منطقه است به طوری که می‌شود گفت آنجا بهشت عکس و عکاسی است. اما این سوأل پیش می‌آید که هنوز هم اینگونه است؟
راهبه ها- یانگون- میانمار، 1994- استیو مک کاری
من از یک گروه راهبه خواسته بودم که اجازه دهند آن‌ها را همراهی کنم. زمانی که در خیابان‌ها و محله به محله می‌رفتند و آرامش و ارتباط با خدا را به مردم نشان می‌دادند.
راهبه ها- یانگون- میانمار، 1994- استیو مک کاری من از یک گروه راهبه خواسته بودم که اجازه دهند آن‌ها را همراهی کنم. زمانی که در خیابان‌ها و محله به محله می‌رفتند و آرامش و ارتباط با خدا را به مردم نشان می‌دادند.
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه