حضور کارگردان معروف و ستاره‌های فیلم‌های قدیمی اش در یک مراسم
مارتین اسکورسیزی و همه ستاره هایش

حضور کارگردان معروف و ستاره‌های فیلم‌های قدیمی اش در یک مراسم

مارتین اسکورسیزی یکی از اسطوره‌های سینماست که همچنان در دهه هشتم زندگیش حضور فعالی در سینما دارد. بسیاری از ستاره‌های هالیوود مثل رابرت دنیرو در فیلم هایش درخشیده اند. این کارگردان بعد از سال‌ها کنار ستاره‌های قدیمی فیلم هایش در یک مراسم ظاهر شد.
کد خبر: ۶۵۶۳۰
بازدید : ۵۱۲
۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۸
فرادید| مارتین اسکورسیزی بعد از مدت‌ها به همراه رابرت دنیرو و لئوناردو دی کاپریو در فرش قرمز کنار هم ظاهر شدند.

روز دوشنبه، یازدهمین مراسم جشن خانه فیلم موزه هنر مدرن (MOMA gala) در شهر نیویورک برگزار شد. در این مراسم مارتین اسکورسیزی در کنار ستاره‌های فیلم‌های قدیمی اش بر روی فرش قرمز رفت.
 
حضور کارگردان معروف و ستاره‌های فیلم‌های قدیمی اش در یک مراسم
از راست به چپ: لئوناردو دی کاپریو، مارتین اسکورسیزی و رابرت دنیرو
 
رابرت دنیرو، لئوناردو دی کاپریو، جونا هیل (بازیگر دنی پوراش در گرگ وال استریت) و هاروی کایتل (از بازیگران قدیمی هالیوود) در این مراسم، کارگردان نامدار هالیوود را همراهی کردند.

جونا هیل و هاروی کایتل در مرد ایرلندی، فیلم جدید اسکورسیزی بازی کرده اند که در سال ۲۰۱۹ از شبکه نت فیلیکس پخش خواهد شد.

اسکورسیزی ۷۶ ساله مهمان ویژه این مراسم بود. سخنرانی کوتاهی درباره آثار سینمایی و کارنامه هنری او در مراسم ارائه شد.

اسکورسیزی از میان سوپراستار‌هایی که در این رویداد حضور داشتند بیشتر از همه با رابرت دنیرو کار کرده است. تعداد زیادی از آثار مطرح این کارگردان و حتی فیلم‌های به یاد ماندنی سینما با بازی دنیرو ساخته شده است. راننده تاکسی، سلطان کمدی، نیویورک نیویورک و رفقای خوب از جمله فیلم‌هایی هستند که با درخشش دنیروی بزرگ ساخته شده است.

این کارگردان افسانه‌ای با لئوناردو دی کاپریو هم در فیلم‌های شاخصی مانند دار و دسته نیویورکی ها، شاترآیلند، جدامانده و گرگ وال استریت کار کرده است.
 


خوشبختانه در دهه اخیر کهولت سن هیچ تاثیر بر فعالیت حرفه‌ای اسکورسیزی نگذاشته است. او در حال حاضر هم زمان بر روی سه پروژه کار می‌کند. یکی از پروژه‌های این کارگردان، فیلمی است که با حضور مریل استریپ و شارون استون برای نت فیلیکس می‌سازد. جزییات این فیلم محرمانه است و چیز زیادی از آن در رسانه‌ها منتشر نشده است.

یکی از فیلم‌های در دست تولید اسکورسیزی، یک فیلم زندگینامه درباره آهنگسازی به نام المر برنشتاین (Elmer Bernstein) است که بردلی کوپر در آن بازی می‌کند.
 
حضور کارگردان معروف و ستاره‌های فیلم‌های قدیمی اش در یک مراسم
اسکورسیزی در ملاقات با پاپ، رهبر کاتولیک های جهان

این فیلمساز کاتولیک که اعتقادات مذهبی قوی دارد، مدتی قبل هم با پاپ فرانسیس ملاقات کرده بود. اسکورسیزی همچنین قصد دارد در آینده‌ای نزدیک، یک فیلم زندگینامه‌ای درباره تدی روزولت (یکی از روسای جمهور سابق ایالات متحده) بسازد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین