دو شرور دوستشان را به‌خاطر یک خودرو کشتند!

دو شرور دوستشان را به‌خاطر یک خودرو کشتند!

یک روز سعید پیش من آمد وگفت به خاطر درگیری و اختلافی که با خانواده‌اش دارد نمی‌تواند به خانه برود از من خواست به او جای خواب بدهم، اما من نمی‌توانستم. بعد باهم سراغ یکی دیگر از دوستانم به‌نام آرش رفتیم. آرش هم گفت: خانه مجردی دارد و ما را به آنجا برد.
کد خبر: ۶۷۲۶۸
بازدید : ۳۷۶
۰۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۵
دو پسر شرور برای تصاحب خودروی دوستشان سناریوی قتل وی را طراحی و اجرا کردند.
 
 ۱۷ دی امسال به‌دنبال کشف جسد پسر جوان نیمه عریان داخل خودروی پژو پارس سفید در مهرشهر کرج، بازپرس کشیک قتل در محل حاضر شد وخیلی زود جسد پسر جوان به پزشکی قانونی انتقال یافت.
 
براساس گواهی پزشکی قانونی علت اصلی مرگ پسر جوان تزریق بیش از حد هروئین اعلام شد.

کارآگاهان در نخستین تحقیقات دریافتند پسر جوان به نام سعید ۲۶ ساله از دو روز قبل که به خاطر اختلاف و مشاجره با خانواده‌اش از خانه بیرون رفته بود دیگر برنگشته و خانواده‌اش خبری از او نداشتند.

در حالی که مرگ وی براثر مصرف مواد مخدر و طبیعی اعلام و پرونده مختومه شده بود، اما کارآگاهان با مشاهده آثار مهر روی انگشتان سعید این فرضیه را که وی به قتل رسیده است مورد بررسی قرار دادند و بار دیگر تحقیقات آغاز شد.
با کنترل آخرین تماس‌های سعید قبل از مرگش دریافتند او با فردی به نام مهرداد در تماس بوده است. مهرداد خیلی زود بازداشت شد و در بازجویی‌ها گفت: سعید به‌خاطر مصرف زیاد مشروب وموادمخدر بیهوش شد بعد که متوجه مرگ او شدیم با دوستم او را سوار خودرواش کرده و در جایی خلوت رهایش کردیم...
 
اما بعد از مدتی او مجبور به اعتراف شد و گفت: یک روز سعید پیش من آمد وگفت به خاطر درگیری و اختلافی که با خانواده‌اش دارد نمی‌تواند به خانه برود از من خواست به او جای خواب بدهم، اما من نمی‌توانستم. بعد باهم سراغ یکی دیگر از دوستانم به‌نام آرش رفتیم. آرش هم گفت: خانه مجردی دارد و ما را به آنجا برد.

اما همان شب وسوسه شدیم تا سعید را بکشیم و خودرواش را تصاحب کنیم. آرش در خوراکی او قرص خواب آور ریخت. کمی گیج شده بود وقتی به حمام رفت دنبالش رفتم و آمپول هروئین به او تزریق کردم. بعد با اثر انگشتی که از او گرفتیم خودرواش را با قولنامه جعلی که در اختیار داشتیم به‌نام خود کردیم.
 
نیمه شب متوجه شدم سعید جان باخته است. جنازه‌اش سنگین شده بود با کمک یکی دیگر از دوستان‌مان جسد را سوار خودرو کرده و در مهر شهر رهایش کردیم. پس از پایان اظهارات دو متهم هر دوی آن‌ها به اتهام قتل بازداشت شده وهم‌اکنون با قرار بازداشت موقت روانه زندان شده‌اند.
 
منبع: ایران
برچسب ها: حوادث قتل سرقت
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین