فال 30 بهمن

فال 30 بهمن

کد خبر: ۶۸۰۸۹
بازدید : ۶۰۸
۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۲
فروردین / Aries

اطلاعات زیادی امروز به سرعت به دستتان می‌رسد، و احتمالاً مربوط به کامپیوتر یا دیگر انواع تکنولوژی است. تطبیق پیدا کردن با روش‌های تازۀ انجام کارها، معمولاً برای شما ساده استف، اما در حال حاضر ممکن است به خاطر سرعت پیشرفت و تغییر چیزها، قدری دچار سردرگمی باشید. انتظار نداشته باشید که یک شبه در همه چیز استاد شوید. فقط یاد بگیرید که چطور گلیمتان را از آب بیرون بکشید و بعداً جزییات فنی پیشرفته‌تر را هم یاد خواهید گرفت.

اردیبهشت/ Taurus

اگر یک قرارداد، توافق یا هر نوع دیگری از اسناد قانونی امروز در برابر شما قرار گرفت، زیرش را امضا نکنید! می‌توانید آن را بخوانید، بایگانی یا خردش کنید، اما اگر امضایتان را پایش بیاندازید، ممکن است چیزی بهتر را فدا کنید. توافقی که امروز به شما پیشنهاد شده خوب است، اما کائنات ممکن است چیز دیگری برای شما در سر داشته باشد. عجله نکنید. این فرصت را دوباره وقتی که چیز‌ها در زندگیتان باثبات‌تر بود، بررسی کنید.

خرداد/ Gemini

اگر امروز فضای حرکت شما محدود به نظر می‌رسد، فقط به این خاطر است که اجازه می‌دهید تا دیگرانی که شما را خیلی خوب نمی‌شناسند، شما را از کار‌ها منصرف کنند. فقط به این خاطر که کسی بر یکی از جوانب زندگی شما نفوذ دارد، معنایش این نیست که باید بر همۀ زندگی شما نفوذ و امکان اعمال قدرت داشته باشد. امروز، مسیر خودتان بروید و در زندگی خود آزادانه حرکت کنید. شما احتیاج به کسی ندارید که به شما امر و نهی کند.

تیر/ Cancer

حواستان به دوستی که مدت زیادی است در عوالم نه چندان خوبی به سر می‌برد باشد؛ به دوستتان هشداری دوستانه دهید، پیش از آنکه اتفاق بدی برایش بیافتد. درست است که اینکه به دیگران بگویید چطور زندگی کنند، کار شما نیست، اما در این مورد، قدری مشورت دوستانه (البته به شیوه‌ای بدون قضاوت و در عین حال حامیانه) می‌تواند مطلوب باشد. مایۀ غافلگیری است، اما هدایت فردی به سوی سبک زندگی‌ای آرامتر، ممکن است الهام‌بخش خودتان باشد تا سبک زندگیتان را قدری هیجان‌انگیزتر کنید.

مرداد / Leo

یک روز خلوت، به شما زمان زیادی می‌دهد تا برای صحبت دربارۀ امید‌ها و رویاهایتان و البته طبق معمول، آخرین حرف‌های درگوشی، با دوستانتان همراه شوید. در میان صحبتها، ممکن از اینکه هیچ چیز راجع به وضعیتی عجیب در حلقۀ اجتماعی خود نمی‌دانسته‌اید، غافلگیر شوید. افکار و توصیه‌های شما دربارۀ این ماجرا، بسیار ارزشمند خواهد بود. اما حداکثر تلاشتان را بکنید، تا این حرف‌ها به جایی درز نکند؛ اگر کس دیگری را دیدید که بی‌خبر است، در مقابلش حرفی نزنید.

شهریور/ Virgo

احساس، و نه منطق، به شما کمک خواهد کرد که معمایی که را مشغولش بودید، حل کنید. می‌توانید هر چه می‌خواهید برای مرور جزییات کوچک و گشتن به دنبال حلقۀ گمشده وقت صرف کنید، اما وقتتان را تلف می‌کنید. در عوض، باید با احساس راهتان از این هزارتو پیدا کنید. سعی کنید با فردی که انگیزه‌هایش را نمی‌فهمید، همدلی کنید؛ بینش ارزشمندی نصیبتان خواهد شد. با قلبت فکر کن، نه با مغزت.

مهر/ Libra

امروز خبر خیلی خوبی به شما می‌رسد، و شما باید کس دیگری را پیدا کنید تا آن را با او در میان بگذارید. مهم نیست که این شخص به طور کامل میزان راحت شدن یا خوشحالی شما را درک کند؛ مهم این است که این شخص می‌داند که چطور حالتان را خوب کند. جشن‌هایی مثل این نیاز به خلاقیت دارند و اگرچه شما خود خلاق هستید، به یک کمک نیاز دارید. به دوستی فکر کنید که همیشه با او به شما خوش می‌گذرد، به او زنگ بزنید برای امشب برنامه بریزید.

آبان/ Scorpio

وسوسۀ شدیدی در شما هست که امروز از برنامۀ روتین خود تخطی کنید، اما این کار ممکن است، عاقلانه نباشد. در حال حاضر عدم قطعیت‌های زیادی شما را احاطه کرده، و شاید مطمئن‌تر این باشد که برنامۀ معمول بچسبید؛ حال هر قدر هم که کسل‌کننده و دشوار باشد. اگر به پیچاندن رژیم خود، نرفتن به باشگاه یا حتی به خانه رفتن از مسیر جدید فکر می‌کنید، امروز بی‌خیال شوید. امروز را با آنچه که می‌دانید و همان‌هایی که می‌شناسید طی کنید.

آذر/ Sagittarius

آدم‌های جذابی دسته دسته در حال حاضر وارد زندگی شما می‌شوند و شما را به حرف‌های شیرین و رویداد‌های هیجان‌انگیز اجتماعی مشغول می‌کنند. امروز برای شما روزی شاد و سرشار از فعالیت خواهد بود؛ پر از ایده‌های جدید و ماجرا‌های بامزه است که می‌توانید روزی برای نوه‌هایتان تعریف کنید. اما این آدم‌های جذاب، خودشان وارد کار نمی‌شوند. آن‌ها ترجیح می‌دهند که کناری بنشینند و شما را تشویق کنند.

دی/ Capricorn

صبر شما در برابر بی‌مسئولیتی یک دوست در حال تمام شدن است. به نظر می‌رسد که این رفیق بیشتر دلمشغول آن است که در مقابل تازه‌وارد‌ها خوب جلوه کند، تا اینکه به قول‌های قدیمی وفادار بماند. امروز به دوستتان تلنگر بزنید و به او سابقۀ دوستیتان و تعهدات مهمش را یادآوری کنید. این مکالمه شما را نسبت به یکی دو واقعیت که می‌تواند تا حدی علت رفتار اخیر را توضیح دهد، آگاه کند. اما آیا این واقعیتها، عذری برای آن رفتار هستند؟ گول داستان‌های دلخوش‌کنک را نخورید.

بهمن/ Aquarius

کی گفته که متضاد‌ها همدیگر را جذب می‌کنند؟ زندگی عشقی شما، با فازی کم و بیش فعال در حال استمرار است، و امروز با فردی که (حداقل از نظر دیگران) بسیار به شما شبیه است، ارتباط فکری قوی‌ای احساس خواهید کرد. این می‌تواند جرقۀ یک رابطۀ عاطفی را بزند، اما نه لزوماً. برای جلو بردن چیز‌ها فشار نیاورد. می‌توانید خیلی ساده از این تلاقی ذهنی لذت ببرید. تبادل نظر شیرین‌تر از آن است که بیخیالش شوید.

اسفند/ Pisces

مسئلۀ حمل و نقل، شما را مجبور خواهد کرد تا نسبت به معمول خلاقتر عمل کنید، اما این برای شما مشکلی نیست. میخواهید جایی بروید؟ این فرصت عالی‌ای است تا از یک شخص خوش‌برخورد که خیلی دلتان می‌خواسته با او بیشتر آشنا شوید، بخواهید که محبتی در حقتان بکند. یا ممکن است عاملی شود تا به فکر خرید یک ماشین جدید یا پیدا کردن راهی جدید برای رسیدن به کار بیافتید. امروز شروع کردن مکالمه‌ها آسان خواهد بود، چرا که کسانی که شما نسبت به ایشان کنجکاوید، خودشان نسبت به شما کنجکاوند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه