طناب‌دار گردن یک مدل
خودکشی هم مد است؟

طناب‌دار گردن یک مدل

اورکتی قهوه‌ای با کلاهی که بندی به شکل طناب اعدام از آن آویزان است
کد خبر: ۶۸۱۶۵
بازدید : ۱۶۹۲
۰۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۱
خودکشی مد نیست
 
فرادید| درهفته مد لندن یکی از لباس‌هایی که توسط مدل‌ها پوشیده شده به شدت در فضای مجازی مور انتقاد قرار گرفت. اورکتی قهوه‌ای که کلاهی دارد و با بندی به شکل طناب اعدام تنگ و یا گشاد می‌شود.
 
"لیز کندی" مدلی است که برای برند " Burberry" کار می‌کند. او پس از این اتفاق از مردم به خاطر لوازم جانبی (طناب دار) که در این لباس به کار رفته بود، عذرخواهی کرد. او در صفحه شخصی اش در اینستاگرام نوشت:" خودکشی یک مد نیست و لوازم جانبی آن هیچ زرق و برقی برای یک لباس نخواهند داشت"

"کندی" که این لباس را مورد انتقاد قرار داده اینگونه ادامه داد:" چطور ممکن است کسی این لباس را ببیند و با خود فکر کند که مدل قشنگی است؟ آمار خودکشی میان جوانان در جهان بسیار بالا و رو به افزایش است. دیگر با نشان دادن این چیز‌ها بدترش نکنیم. "

لیز گفت:" از برند بزرگی مثل " Burberry" نادیده گرفتن و توجه نکردن به چنین اشتباه واضحی قابل توجیه نیست. من وقتی در شوی لباس‌ها این مدل را دیدم آنجا را ترک کردم. " یک نمونه از لباس در اتاق پرو آویزان بود و هرکس که آن را می‌دید می‌خندید و فکر نمی‌کردم که این لباس در مقابل مردم نمایش داده شود.

بعد از انتقاد و شکایت "کندی" درمود طراحی این لباس، این برند، خود لباس و هرچه عکس و فیلم از آن منتشر شده بود را حذف کرد.
 
خودکشی مد نیست
"لیز کندی"
 
"تیسکی" طراح این لباس خطاب به مردم گفت:" من واقعا از این بابت معذرت می‌خواهم. ما با این طرح می‌خواستیم حس و حال فضا را دریایی و مربوط به نیرو‌های دریایی نشان بدهیم و هرگز قصد نداشتیم کسی را ناراحت کنیم. این لباس از مجموعه ما حذف شد و قول می‌دهم دیگر چنین اشتباهی صورت نگیرد. "
 
منبع: dailymail
ترجمه: فرادید
برچسب ها: مد لباس خودکشی لندن
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه